Vaření

Kinder Surprise ukrývá podmořský svět i ledové království

Milovníci překvapení, ale i čokoládových pochoutek Kinder mají opět důvod k radosti. Od září mohou na pultech obchodů začít sbírat jedinečnou limitovanou edici čokoládových vajíček Kinder Surprise, v nichž se ukrývá série celkem třinácti figurek animovaných hrdinů z populárních filmů „Hledá se Dory“ a nově natočeného dílu „Frozen 2“. Modrou rybku s přátelskou povahou nebo nebojácnou Annu a poťouchlého Olafa tak můžete najít i vy!

Letošní léto je plné žhavých novinek, které milovníkům animovaných příběhů přinášejí nová dobrodružství ze světa mořských potvůrek, ale i pokračování napínavých zápletek hrdinů ledového království Frozen 2. „Hledá se Dory“ je americký animovaný film z dílny studia Disney Pixar, který do českých kin připlaval letos v červnu.

Tvůrci navázali na 13 let starý oscarový snímek „Hledá se Nemo“ a přivedli na filmová plátna nová dobrodružství zapomnětlivé rybky Dory a jejích kamarádů Nema, Marlina a dalších známých hrdinů. „Frozen 2“ zase navazuje na první, Oscary oceněný díl Ledového království, který byl inspirován klasickou pohádkou Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena. Příběhy roztomilých podmořských bytůstek, ale i ledová pohádka s klasickými motivy se u diváků staly okamžitě velmi populární, proto se společnost Ferrero rozhodla potěšit všechny nadšence kreslených filmů a s příchodem nových animovaných trháků si pro ně připravila speciální limitovanou edici.

Kinder

V čokoládových vajíčkách Kinder Surprise se proto ukrývá například rozpustilá zapomnětlivka Dory, její kamarádi Nemo a Hank nebo krásná Elsa, horal Kristoff i tolik oblíbený Olaf. S Kinder Surprise si tak nejenom vychutnáte mléčnou čokoládu Kinder, ale i okamžik překvapení, zda se právě ve vašem Kinder Surprise ukrývá vaše oblíbená postavička.

Vajíčka Kinder Surprise s limitovanou edicí „Hledá se Dory“ a „Frozen 2“ jsou na pultech obchodů k dostání od září 2016.

www.ferrero.cz

   
22.08.2016 - Mlsání - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Oska [*]

  bobani — #1 přesně tak, navíc součástky jsou tak mrňavé, že aby to člověk dával do kupy pinzetouSml68

  superkarma: 0 22.08.2016, 20:41:41
 2. [3] babos [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.08.2016, 13:48:02
 3. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.08.2016, 12:18:27
 4. [1] bobani [*]

  teď jsem koupila vajíčka vnučkám a byly tam tak otřesné hračky , že nás to úplně znechutilo

  1. na komentář reaguje Oska — #4
  superkarma: 0 22.08.2016, 09:05:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme