Chcete se zbavit kil navíc, mít opět svoji ideální váhu? Říkáte si už několik měsíců, možná i let, že byste měla cvičit, hýbat se, žít zdravě, ale skutek utek'? Tak to zkuste s Nextrinem! Pomůže vám odbourat přebytečný tuk a ještě vám za to zaplatí…

 

Doplněk stravy pro podporu redukce hmotnosti NEXTRIN 24 HODIN rychle přináší viditelné výsledky při hubnutí. Obsahuje totiž ideální množství účinných látek a navíc využívá rozdílů v intenzitě metabolismu během dne a noci. Díky svému složení, speciálně vyvinutému pro denní a noční fázi dne, působí na organismus nepřetržitě 24 hodin denně. Umožňuje tak efektivní, rychlejší a snadnější odbourávání tuku, a to i v problematických partiích.

Koupíte-li si NEXTRIN 24 HODIN co nejdříve, můžete navíc mít za každé kilo dole 100 Kč v kapse! Co pro to musíte udělat? Zúčastnit se akce Kilo za kilo (kompletní pravidla najdete na www.nextrin.cz):

1)       Do 31. 7. 2007 zakupte doplněk stravy pro podporu hubnutí NEXTRIN 24 HODIN (účtenku pečlivě uschovejte), vyplňte přihlášku do akce Kilo za kilo a odešlete ji. Přihlášku najdete na www.nextrin.cz, ve vybraných časopisech a na letácích v lékárnách, odeslat ji můžete elektronicky na adresu info@nextrin.cz, faxem na číslo 274812679 nebo poštou na adresu Nextrin P. O. BOX 165, Černokostelecká 20, 100 00 Praha 10. Pokud je vaše BMI větší než 21, zasláním řádně a pravdivě vyplněné přihlášky se stáváte účastníky akce Kilo za kilo a pro efektivní hubnutí obdržíte zdarma jídelníček a tipy pro zdravé hubnutí.

2)       Když pak během 2 měsíců zhubnete minimálně 3 kg a maximálně 6 kg a do 19. 10. 2007 odešlete na adresu Nextrin P. O. BOX 165, Černokostelecká 20, 100 00 Praha 10 svůj aktuální jídelníček na 14 dní, účtenku a čestné prohlášení o tom, kolik se vám podařilo zhubnout, obdržíte za každé kilo dole 100 Kč. Během akce ovšem budou probíhat ověřovací osobní kontroly pravdivosti údajů uvedených v přihlášce a v čestném prohlášení.

S výrobkem NEXTRIN 24 HODIN nemusíte držet drastickou dietu a můžete si dovolit občas hřešit, ale zdravá, pravidelná strava a více pohybu vždy pomůže dosáhnout lepších výsledků. Hubnutí by však mělo být pozvolné a plynulé. Pokud budete s výrobkem NEXTRIN 24 HODIN shazovat více než 3 kg za 1 měsíc, přestaňte ho používat a poraďte se s lékařem! 

Všechny potřebné informace hledejte na stránkách www.nextrin.cz

Reklama