V příspěvku čtenářky Majky si můžete, milé čtenářky, přečíst krátkou úvahu nad tím, co na Vánocích tato čtenářka nemá ráda. Skutečně jsou to jen ta kila?

Vánoce má ráda čtenářka Majka, proto se jí obtížně hledalo něco, co na nich nemá ráda. Ale nakonec to našla…

Vánoce a co na nich nemám ráda?
Snad shon a úklid - ne to ne, nepřeháním to, nebo snad pečení cukroví - snad jen ta kila navíc co po tom cukroví zbydou, když Vánoce zmizí ve starém roce, snad představa Vánoc dalších - ne to taky ne - těším se na ně a tu jejich atmosféru, na dárky - to se snad nejde netěšit, nebo mě štve ten čurbes ze stromečku - kupodivu taky ne, že je každý příjemně naladěn nebo aspoň většina z nás, to naopak nasávám jak houba nebo snad ten týden dovolené co máme v kuse a trávím ho s rodinou... no na tom by něco mohlo být - jo to bude ono - děsně mě štve, že to „volno“ je jen jednou za rok!!!
A po Vánocích začne zase klasický pracovní den, týden, měsíc...

Jsem za vánoční = pohodovou náladu po celý rok!
To ostatní, bych těm Vánocům mimo termín, prominula (přeci jen ta kvanta cukroví 1x za rok  - stačí, reklamy na vánoce téměř od léta taky stačí )
Majka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama