Bulvár

Kidmanová chce skončit s herectvím. Když se zamiluje

Jak v Hollywoodu přilákat lásku? Lektvarem lásky? Uložením uschlé růže pod polštář? Klaněním se samotnému Amorovi? Kdepak. To už dnes neplatí. Hvězdy z americké továrny na sny přišly na mnohem lepší způsob, jak si naklonit nadpřirozené "láskotvorné" síly: když potkám tu pravou lásku, svojí kariéru pověsím na hřebík.

Přesně takovou "oběť" chce položit Nicole Kidmanová, které už samota zřejmě "leze na mozek". Kvůli případnému "panu pravému" se herečka hodlá vzdát části své kariéry. Přiznala to na tiskové konferenci k právě probíhajícímu filmovému festivalu v Cannes. "Jestli to udělám, tak proto, abych si od herectví trochu odpočinula. Na světě jsou přece i důležitější věci," tvrdí australská herečka.

Na otázku novinářů, jestli ji někdo naznačil, že by ze showbyznysu měla "být odejita", zareagovala jen mávnutím ruky: "Žádné takové signály nemám. Ale vím, že odchod z Hollywoodu asi nebude jednoduchý," řekla křehká Australanka. Jak sama přiznala, na slávu a zájem médií si za ty roky, co hraje, už pořádně navykla. Ale je pevně rozhodnutá: když přijde láska, odcházím!

Otázkou je, jestli bude jako fakticky nezaměstnaná pro dotyčného muže atraktivní. Kidmanová však už podle svých slov ví, co by po odchodu do "předčasného hereckého důchodu", dělala.

Na tiskové konferenci to však odmítla blíže komentovat. Kidmanová přijela do Cannes představit film Dogville, který natočila s dánským režisérem Larsem Von Thierem. Několik přihlížejících diváků překvapila, když od svého filmového kolegy Stellana Sakrsgarda přijala nabídnutou cigaretu. Režisér Von Trier na to reagoval: "Nicole, nedělej to, slíbila jsi to!" 

   
21.05.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

  1. [1] Dewi [*]

    Skončí s herectvím? Hm, tak bude o jednu herečku míň. Z toho se nezblázním.. Ale proč by měla končit jen právě proto, že se zamiluje?? Taky kvůli tomu přestanu chodit do práce??

    superkarma: 0 21.05.2008, 15:55:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme