Společnost Kenwood, přední výrobce kuchyňských spotřebičů, s radostí představuje revoluční kuchyňský robot Chef XL Titanium — bezkonkurenčního pomocníka pro nadšené kuchaře, kteří chtějí dovést svoje umění k dokonalosti.

Chef XL Titanium

Ať už děláte osvědčený recept na babiččiny buchty, nebo zkoušíte něco nového, tento přístroj ověnčený cenami vám pomůže vytvořit perfektní jídla, z nichž budou vaši blízcí nadšení. Chef XL Titanium je díky působivému 1 700W výkonu nejvýkonnějším robotem na trhu, navíc zvládne udržet požadovanou rychlost a sílu i při vysokém zatížení. 

Chef XL Titanium

Chef XL Titanum potěší kuchaře, kteří milují kontrolu a přesnost. Díky osvětlené pracovní míse lze celý proces mixování pozorovat v jeho průběhu. Funkce „extra jemného promísení” je vhodná pro přípravu nadýchaných lahůdek, včetně extra lehkého suflé.

Chef XL Titanium

Chef XL Titanium je vybaven vysoce kvalitními nerezovými metlami SYSTEMPRO, které umožní míchat, hnětat a šlehat s maximální jistotou. Pro jemné promísení a opatrné smíchání lehkých surovin oceníte tzv. cukrářskou metlu. Další, tzv. flexibilní, metla se perfektně hodí na krémy a třená těsta, dokonale vymíchá hladkou konzistenci bez hrudek. Společně s variabilní rychlostí s pozvolným nástupem otáček poskytuje maximální kontrolu nad vařením a pečením.

Nekonečné možnosti pak nabízí doplňková výbava, která zahrnuje nástavce na sekání, krájení, mletí, odšťavňování a výrobu smoothie a zmrzliny.

Chef XL Titanium

Kenwood Chef XL Titanium je skvělý kuchyňský pomocník pro začínající i zkušené kuchaře. Je navržený tak, aby díky své síle a důrazu na detaily a funkce udělal z každého vaření jedinečný kulinářský zážitek. Navíc má krásný a jednoduchý design, takže se bude dobře vyjímat na každé kuchyňské lince.

Doporučená maloobchodní cena pro Kenwood Chef XL Titanium KVL8400S je 23 990 Kč a pro Chef XL Titanium KVL8470S je 27 990 Kč. Modely se liší počtem nástavců v základním balení. K dostání v sítí prodejen Euronics, Electro World nebo Datart.

Chef XL Titanium

Kenwood představil nový robot široké veřejnosti 20. října 2016 před OC Palladium v Praze. Akcí provedl moderátor EnDru a o show se postaral Chef Titanium XL, který předvedl svoji mimořádnou sílu a výkon, když dokázal utáhnout Minicooper spolu s celou akrobatickou skupinou Losers.

Chef XL Titanium

www.kenwoodworld.com

Reklama