Zdravím.  Mám příhodu, která se skutečně stala a to v Lokti nad Ohří na dřívějším legendárním koupališti s kempem, poblíž řeky Ohře. Mezi nás, místní obyvatele, starousedlíky, patřil i jistý vysoký štíhlý pán - vždy v obleku z manšestru, s bílou košilí, který z dálky a ve tmě připomínal postaršího učitele dějepisu, ovšem za denního světla jste jasně viděli, že pán je téměř nepřetržitě pod vlivem alkoholu a do učitele má  tak asi 182 a půl km daleko . Tento člověk, z koho mohl, z toho si dělal legraci.  Sedět poblíž něj v hospodě zaručovalo pořádnou švandu.

Miloval kanadské žerty a sázky o nejnesmylsnější blbiny, co ho napadly v hospodě. Díky stále vyhrávaným panákům fernetu a rumu měl trvalou "opici" a za vyhrané sumy z těch sázek, si mohl opici koupit i živou. :-D  Jednou na terase na koupališti, kde bylo pár místních a hodně cizích, seděl i tento pán, bavil kolemjdoucí svými průpovídkami a kde se vzali, tu se vzali, vodáci... Přišli od řeky na pivko, dvacet kluků a holek a pán si je mlsně prohlédl a šel na to...

 "Kočky, pojďte sem, mám volné místo u stolu a frajery vemte taky! " Slečny se chichotaly, terasa plná, u něj volno, nic netucha sedly k němu a hned odkud jsou a kam jedou a jaká je voda...

 Kluci došli s pivkama, naskládali kelímky a pár z nich mělo kérky... sem tam drak, sem tam růže... a pán jim kérky pochválil, všichni bezelstně ukazovali a on říká : " Tak a o metr piv, že mám lepší kérku, než vy všichni dohromady !"
 Sázka padla.

Pán pak všechny ohromil tím, že má na zadku vytetovanou hlavu Adolfa Hitlera. Kluci hned, tak ukázat, pán - OK, postavte metr piv a já ho ukážu.

 Naklusali pro piva, na terase okamžitě šoupání židliček a lidi se shlukli kolem jejich stolu, chtěli tu hlavu Hitlera na zadku taky vidět. Pán si v klidu rozepl pásek, stáhl kalhoty, trenky a otočil na ně holý zadek a ... nic tam nebylo... A kluci : " Vždyť tam nic nemáte!!!"  A on na ně ten zadek vystrčil a říkal: " Jooo, je tam, pořádně se podívejte !" :-D

 Dvacet lidí se mu nahnulo k zadku a upřeně mu na něj zírali a zkoumali... My místní jsme se váleli smíchy... Kluci hlavy až u jeho zadku a FAKT TAM NIC NENI....a pán do toho : " Ty,volééé , tak to von se asi schoval do toho bunkru, co mám uprostřed !"))))))))))))))))))))))

Hezký den, Kentánová

Text nebyl redakcí upraven.

Dívala jste se taky? :)

V tuto chvíli končíme zasílání příspěvků na téma tetování. A za nedlouho se dozvíte, která z pisatelek si dnes odnese odměnu.

Reklama