Slavný americký rapper navrhl sneakers classic leather perfect split. Zakoupit si je můžete na veletrhu Teniskology.

Kreativní spolupráce značky Reebok a oceňovaného amerického rappera Kendricka Lamara pokračuje. Jejím posledním výsledkem je model Classic Leather Perfect Split, jehož design odráží souboj pozitivního a negativního nitra hudebníkovy osobnosti.

Sneakers si můžete prohlédnout na stánku Reebok na Teniskology a zakoupit u přítomných prodejců. Veletrh tenisek s nabitým doprovodným programem se uskuteční v pátek a v sobotu 21. a 22. října v pražském areálu Pragovka.

kedrick

Vzhled Classic Leather Perfect Split odráží rozpolcenost Lamarova přístupu k životu, ztvárňuje pozitivní i negativní nitro, které v sobě mnohonásobný držitel Grammy ukrývá, i každodenní souboj nálad, jimiž prochází každý z nás. Tento vnitřní boj reflektuje barevná kombinace černobílého pánského modelu a bílošedého, součástí Perfect Split Packu je ale také kontrastní bíločerná varianta a dvojice modelů v modré a červené.

V návrhu Kendricka Lamara mají sneakers klasický, nadčasový tvar a neutrální barvy. Originálním prvkem je rozdělená podešev – díky kombinaci dvou materiálů je nejen atraktivní, ale také měkká při došlapu a mimořádně pohodlná. Špička a pata jsou vyrobeny z nubukové kůže. Pro perforovaný svršek byla zvolena kombinace elegantní kůže a textilu.

Kendrick Lamar je sedminásobným držitelem Grammy. V rejstříku má dvě platinové desky s prodejem k milionu kusů, good kid, m.A.A.d city a To Pimp a Butterfly, a je považovaný za jednoho z nejproduktivnějších hudebníků současnosti.

kedrick lamar

Svou tvorbou přesahuje hudební svět, což dokazuje i dlouhodobá spolupráce se značkou Reebok. Classic Leather Perfect Split navazuje na předchozí model, který byl uveden začátkem letošního roku, kdy Lamar navrhl v limitované kolekci tenisky, jejichž barvy symbolizovaly rozkol mezi gangy Bloods a Crips ve městě Compton, z něhož americký rapper pochází.

Classic Leather Perfect Split můžete zakoupit na veletrhu Teniskology, který se uskuteční v pátek a sobotu ve Strojírně areálu Pragovka. Seženete je také na eshopu www.reebok.cz a ve vybraných sneakers shopech.

Doporučená cena: 2 449 Kč

Pro více informací sledujte:

Reklama