Zajímavou zpověď k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Renata. Přiznává se, že když jí nějaký spotřebič doslouží, už nový nekoupí. Ale moderním trendům podléhá...

Také si občas koupíte spotřebič, na který se vám po čase doma jen práší? Potom si jistě trochu zanotujete se čtenářkou Renatou...


Já jsem typ člověka, který docela dost podléhá trendům. Strašně moc mi doma chyběla domácí pekárna. Je pravda, že po pořízení pekla denně čerstvý chléb. Zkoušela jsem různé recepty, ale nakonec vždy chuťově zvítězily hotové směsi. Po celkem krátké době jsem střídala kupovaný chléb s pečeným v pekárně. Jak šel čas, stále častěji se u nás na stole objevoval chléb z obchodu a pekla jsem jen výjimečně. Ale těsto na buchty dělala výborné, takže jsem jí využívala aspoň takto. Po čase pekárna začala zlobit a já z ní vytahovala sražené cosi místo chleba. Poprvé jsem myslela, že jsem měla nějakou špatnou směs. Ale když se mi to stalo několikrát za sebou, pekárna letěla na separačku. Novou jsem už nekoupila. Teď pro změnu nutně potřebuji presovač, takový ten co umele zrnkovou kávu a udělá vám čerstvý voňavý nápoj. Jenže ho bohužel nemám kam dát, jinak by už zdobil mojí kuchyň. Ale já to nějak vymyslím a presovač už mám také vybraný. Takže je jen otázkou času, kdy ho dotáhu domů. Mám sice překapávač, ze kterého mi káva také chutná. Ale zkoušel někdo sehnat filtry? Nadlidský úkol, aspoň u nás. A jak jsem se dozvěděla v obchodě, údajně se přestaly filtry vyrábět. Je to zajímavé. Zvlášť když si člověk uvědomí, že překapávače se prodávají stále.
Renata

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Toužíte po nějakém spotřebiči, kusu nábytku či třeba kuchyňském vybavení? Šetříte na něj, ale vlastně si ani nejste jistá, že o něj stojíte? Svěřte se ostatním čtenářkám magazínu a nechte si poradit od lidí, kteří tento kousek již mají!

Své přání a důvody proč po tomto kousku toužíte, napište jako příspěvek k tématu dne 17. 10. 2011. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání dárku (viz níže). Příspěvky posílejte nejpozději 17. 10. 2011 do 15.00 hodin. Čekám je v redakční e-mailové schránce. A jaký že dárek můžete za svůj příspěvek vyhrát? Luxusní termokonvici Tchibo.

A pokud po ničem netoužíte, přijďte alespoň ostatním čtenářkám poradit a předat jim své zkušenosti!

tchibo

konvice

Reklama