Zdraví

Když to někde přetéká...

Krásný den, milé ženy-in.
Dnešní téma je pro mě jako ušité... poslední dobou se na své tělo v zrcadle nemůžu ani podívat... jsem hodně nespokojená se svými stehny a zadečkem... (ten zdrobnělý výraz se sem moc nehodí). Chodím 2x týdně na spinning, 1x na aerobic a žádné výsledky nevidím. Při své výšce 177 cm vážím 82 kg. Přítelovi to nevadí, ba naopak mi vykládá, že si vymýšlím, ale já mám pocit, že se mi to všude třese a zadek je hrozně velkej. Nesnáším kupovat kalhoty, protože se do těch normálních kalhot nedostanu, ty větší velikosti už jsou vyprodané.

A o plavkách ani nemluvím, nechodím se koupat k rybníku nebo na koupaliště, přijde mi, že jsem tam nejoplácanější. Ale když pak vidím, jak jsou některé holky oplácané ještě víc a vůbec jim nevadí, že jim to všude „přetéká", tak jenom kroutím hlavou.

Do léta se snažím něco s tím udělat, ale je to tvrdej boj... když přijdu ze cvičení, tak mám hlad, takže aspoň jablíčko nebo jogurt si vzít musím :(.

Jde o odhodlanost a výdrž, asi možná, kdyby mi to někdo řekl přímo do očí, tak by mě to nakoplo a já bych s tím něco udělala....

Tak přeju všem, které jsou odhodlané zhubnout, aby se jim to opravdu povedlo!!!

Hezký den všem...


Dobrý den.:)

Také se někdy divím, jak někomu nevadí, že někde něco přetéká... Chovat se takhle vodohospodáři, nebylo by to moc veselé. :) Ale mluvím i o chlapech, to si zase nemyslete! Jinak jablko a jogurt jsou zcela v klidu a to hýbání se se projeví, nebojte! Přeju hodně štěstí na cestě do rybníka! :)

Napište nám i vy o tom, jak se cítíte... Redakce@zena-in.cz

   
18.04.2007 - Zdraví - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [5] oalison [*]

  Jo stejnej problém mám po cvičení taky, HROZNEJ HLAD! Málokdy vydržím si něco nedat

  superkarma: 0 18.04.2007, 13:33:10
 2. avatar
  [4] femme [*]

  no hlavně, že ti nepřetéká vana

  superkarma: 0 18.04.2007, 13:14:19
 3. avatar
  [2] Evikus [*]

  Důležité je, že to nevadí příteli ne? Neříkám abys nic nedělala, pokud nejsi spokojená ty, tak je to blbý, ale pořád lepší než kdyby ti přítel říkal jak si tlustá.

  superkarma: 0 18.04.2007, 11:12:22
 4. avatar
  [1] SARI [*]

  S tím přetékáním, to je trefný - my jezdíme každej rok na dovču na Kanáry a tam vždycky žasnu - domorodky si prostě oblečou to, co se jim líbí a vůbec nehledí na to, co kde a jak přetéká a že teda sakra přetéká a v podstatě to vůbec neřeší a jsou v pohodičce, hlavně, že se jim to líbí......Ale i v tady u nás to někdy stojí za to!

  superkarma: 0 18.04.2007, 11:11:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme