Poslední čtenářský příspěvek zaslala PBD. Sama má se sexem bez lásky zkušenost a ničeho nelituje. Je ale důležité, vyříkat si to předem, aby bylo jasno a ten druhý člověk neočekával něco víc...

Hlas pro sex bez lásky zaslala čtenářka PBD...


Dobrý den,
sex bez lásky? Proč ne, měla jsem ho a nelituju. Důležité ale je, aby měly oba jasno, že se jedná jen o sex jako takový, bez závazků do budoucna a pod. Pokud to oba vnímají stejně, tak je vše v pořádku a každopádně je to každého věc - někdo sexu bez citů není schopný, jiný zas nechce vztah, ale chce jen sex... Důležité je, aby v tom oba (nebo i všichni tři - proti gustu...) měli jasno.

Ale samozřejmě pokud se dva milují, tak je to o něčem jiném a časem je to jen a jen lepší, jak postupně jeden druhého poznává a zjišťuje, co má (nejen) v posteli rád..

Já mám milovaní hodně ráda a mám to štěstí, že jsme s partnerem na stejné vlně... Je jasné, že ne vždy máme oba stejnou chuť a náladu na sexovaní. A to buď jeden druhého provokuje, až máme nakonec chuť oba a nebo prostě nic není. V dané situaci prostě vím, kdy to má cenu na partnera zkoušet a kdy prostě ne a to samé pozná i on.

Nikdy se nechci milovat jen proto, že to partner chce a stejně tak nechci, aby se partner se mnou miloval jen kvůli mému chtíči. Ostatně jsou i jiné možnosti, když to na člověka přijde:)

PBD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. 8. 2012: Sex bez lásky, láska bez sexu

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Po 16.00 hodině se dozvíte, která z přispěvatelek obdrží slíbený dárek, totiž erotickou hrou pro dva Nevinné hrátky (vydalo Albi).

hratky

Reklama