Domácnost

Když spím celé dopoledne, ušetřím za snídaně

 

 

Spím moc ráda, je to vlastně taková moje nejoblíbenější činnost :) Nesnáším dny, kdy musím vstávat do práce, brrrrr. Sobota a neděle, to jsou parádní dny! To vstávám většinou mezi dvanáctou až jednou hodinou odpolední. Výjimkou jsou neděle, kdy nastavuji budík na jedenáctou a pouštím Život na zámku, který mě, když ho dávali poprvé, vůbec nezaujal, ale teď ho „žeru“ :) I ten milovanej spánek kvůli němu šidím.

 

A když spím takhle dlouho, má to výhodu, že ušetřím za snídaně, protože v jednu hodinu už je většinou oběd na stole :) Přiznávám dobrovolně a bez mučení, že leckdy to je spíš pozdní oběd či brzká večeře, chi chi. Záleží, v kolik jdu předešlý večer spát. Když zrovna korálkuji a potřebuji výtvor dodělat či jsem zrovna závislá na nějaké počítačové hře, chodím do pelechu hodně po půlnoci a ráno (vlastně odpoledne) vstávám o to později.

 

V posledních dvou měsících mám problémy s usínáním v noci z neděle na pondělí. Nevím proč. Asi mé tělo moc dobře tuší, že dlouhému spánku je pro příštích pět dní konec a že musím zítra do práce, tak stávkuje.

 

Tento pátek jdu na třídní sraz se základkou, po nějakých 13 letech, a v sobotu jedeme s přítelem a rodiči na výlet a exkurzi do elektrárny Dlouhé stráně do Jeseníků, takže musím zkoordinovat oba dny tak, abych se se spolužáky dostatečně pobavila, ale zároveň byla jakž takž vyspalá a v elektrárně neusnula a neupadla někam, kam nemám :) Cesta do Jeseníků bude dlouhá, tak se když tak prospím v autě, i když nevím, zda se mi usnout nepodaří. 

 

Hezký den všem přeje benynka

 

 


Děkujeme za příspěvek. Vstávat o víkendu rovnou k obědu? Tohle já opravdu neznám. Když už bych vstala v poledne, tak na stole rozhodně nemám nic k snědku. Vařit nemá kdo.

 

Za váš e-mail posíláme počítačovou hru Jednou týdně a klíčenku.

Krásný den a hodně spánku.

 

Jak jste na tom vy se svým spánkem?

Spíte ráda/nerada?

Jste sova, nebo skřivan?

Při znění budíku zalézáte pod peřinu?

PIŠTE!

Nejlepší z vás odměníme dárečky!

Pokud myslíte na své blízké, kteří už bohužel nejsou mezi námi, napište nám o nich. Rádi váš příspěvek zveřejníme. Dušičky mají svou nezaměnitelnou atmosféru a období Dušiček je právě nyní.

redakce@zena-in.cz 

 

 

   
02.11.2005 - Dům a byt - autor: Šárka Denková

Komentáře:

 1. avatar
  [11] benynka [*]

  brouk: tak přesně tohle mi říkávali taky

  superkarma: 0 03.11.2005, 09:26:22
 2. avatar
  [10] benynka [*]

  Žábina: prospaného času mi teda rozhodně líto není, a přítel si zvykne

  superkarma: 0 03.11.2005, 09:25:51
 3. avatar
  [9] brouk [*]

  muj tata mi vzycky rikal: Ty rano vstanes a pustis si zakrutu

  superkarma: 0 03.11.2005, 07:28:03
 4. [8] hanca20 [*]

  Tak to my teda za ten rok ušetříme hodně peněz!!!Naše děti vstávají přes víkend až na oběd. Protože jsou čtyři, ušetříme každý víkend za 8 snídaní. Jenom mě mrzí, že se to zatím nepromítlo do rodinného rozpočtu! Ale protože si velice dobře (ještě) pamatuju,jak se dobře spalo dopoledne, nenutím jich vstávat. Však ono je to přejde, až budou mít vlastní rodiny, malé, řvoucí děti, později puberťáky, kterým budou chystat oběd, až se milostpáni vyspí. To je ten spravedlivý koloběh života! :-) tak ať si to zatím vychutnají...

  superkarma: 0 02.11.2005, 20:27:13
 5. avatar
  [7] Žábina [*]

  benynka: a není tě líto toho času co prospíš?
  chudák přítel až budete bydlet spolu

  superkarma: 0 02.11.2005, 18:46:45
 6. avatar
  [6] femme [*]

  já jsem taky velkej spavec vstávat v týdnu v půl sedmý je děsný

  superkarma: 0 02.11.2005, 18:31:03
 7. avatar
  [5] Janinas [*]

  Já se vždycky v pátek hrozně těším na víkend. V sobotu vydržím spát až do 10 hodin, protože musím dohnat celý týden. Pak si udělám snídani do postele, kde si přečtu noviny nebo se dívám na televizi. Je to takové lenošivé dopoledne. I naše děti jsou naučené, že dopoledne se odpočívá a obědvá se až ve 13 hodin. Je to skvělý relax!

  superkarma: 0 02.11.2005, 17:25:15
 8. avatar
  [2] benynka [*]

  Amélie: psali o tom v novinách, byl tam právě i kontakt na to objednání, naštěstí, jinak bychom byli taky pěkně vytočení, kdyby se nám stalo, co vám

  superkarma: 0 02.11.2005, 11:59:20
 9. avatar
  [1] Amélie [*]

  Jů, tak výlet závidím. My jsme se tam s přítelem nedávno vypravili jen tak na blind, a až na místě jsme zjistili, že se na exkurzi musí předem objednávat. Nic platno, že jsme prosili, ať se slitují, neb jsme přijeli z dálky. Prostě nám jen vrazili papírek s telefonním číslem, a příště předem objednat .

  superkarma: 0 02.11.2005, 11:53:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme