Bulvár

Když se zdá o svatbě

Děkujeme za první snový příspěvek, který nám poslala čtenářka Lída. Umíte si vyložit sny? Co se stane, když se zdá o svatbě? Je to špatné, nebo dobré znamení?

Každému z nás se prý každou noc něco zdá, ale záleží v jakou dobu se probudíme. Vždy jsem si přála snít krásné sny a to o to víc, když jsem se dokázala vzbudit i několikrát za noc s pocitem, že někam padám.Tento sen mně příjemný nebyl, ale opakoval se mi v dětství dost často. Většinu snů časem zapomenu a u některých mě to mrzí a u jiných jsem i ráda.

Určitě naše sny mají své opodstanění a význam, jen si jeho význam neumíme vyložit. Docela si myslím, že je to škoda. Významy některých snů by mě docela zajímaly, ale sama si je vysvětlit neumím.

Tento sen jsem měla asi před 12 lety. Vv té chvíli mě i potěšil. Zdál se mi v době, kdy jsem si užívala s dětmi dovolenou. V tom snu se měl můj švagr oženit, jeho přítelkyně konečně svolila ke svatbě. Byla bych i ráda, že by to tak dopadlo, moc jsem mu to přála. Ale asi to bylo nějaké varování, nevím, nedovedu si to vysvětlit. Dopadlo to bohužel přesně opačně, než se mi zdálo. Místo svatby jsme chystali pohřeb. Asi měsíc po mém snu si švagr sáhl na život a to měl pouze 33 let. Protože k nám často před svou smrtí docházel, dlouho jsem měla pocit, že ho u nás stále vidím. Jako by se nechtěl rozloučit.

Snad ten sen představoval nějaké varování, nevím. Ale takových snů bych chtěla raději co nejmíň. Všem přeji jen ty, co jsou milé a úsměvné.

Lída

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Lído, sny vykládat neumím, ale někde jsem slyšela, že svatba ve snu značí pohřeb.

Slyšely jste to také, milé ženy-in? Jak byste si to vyložily? Znáte jinou pověru, co se týče snů? Napište nám svůj názor na výklady snů. O čem se vám zdá? Podělte se o své sny a ...

napište nám na: redakce@zena-in.cz

   
09.03.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [7] Králíček4 [*]

  Věrulinka — #3 Proč si berou ostatní lidé život nevím,ale u švagra jsme se to dověděla z jeho dopisu a bohužel to bylo kvůli jeho družce.

  superkarma: 0 09.03.2010, 16:39:46
 2. avatar
  [6] OlgaMarie [*]

  Bébina — #5 malvina — #4 Jsou snáře (měla ho moje babička) a jsou lexikony snových symbolů pro psychiatry, psychology, pedagogy a zainteresované laiky.

  Bébino, po schodech jsi šla nahoru nebo dolů? Jít po nich nahoru souvisí s osobní pověstí. Bacha, aby sis ji nepošramotila. Dolů - budeš vítanou návštěvou.

  superkarma: 0 09.03.2010, 13:41:41
 3. [5] Bébina [*]

  Me se zdalo uz nekolikrat o me svatbe a vetsinou utikam od oltare. Naposledy se mi zdalo, ze si beru kamarada a nechapu proc si neberu sveho pritele. Pak jsem se ve snu zamyslela a rikam, no jo, protoze muj pritel je vlastne mrtvy. Uz je to dlouho, tyhle sny mam uz par let a nikdy se nic spatneho nestalo. Snare nemam rada, protoze kdyz se mi o necem zda, stejne to v nich nenajdu. Treba dlouha leta se mi zdalo o schodisti bez zabradli, po kterem musim jit a bojim se. A jsou schody ve snari? Nejsou.

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #6
  superkarma: 0 09.03.2010, 12:15:28
 4. avatar
  [4] malvina [*]

    Ve   všech  snářích   je  popsáno,    že  vidět        ve  snu  svatbu ,  nevěstí    to nic    dobrého. Lído  ,  tvůj  sen  byl  varováním,      před tím co  událo.   

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #6
  superkarma: 0 09.03.2010, 11:05:51
 5. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  OlgaMarie — #2 Sml15 ano, proč si mladí lidé berou život, hrozný Sml15Sml79

  1. na komentář reaguje Králíček4 — #7
  superkarma: 0 09.03.2010, 09:44:33
 6. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  Říká se to, říká. Ale myslím si, že to spíš vyjadřuje utajované přání nebo žárlivost. S tím pohřbem je to z doby, kdy nevěsta musela mít bílé šaty, které značí smutek.

  Jinak je smutná každá zbytečná smrt mladého člověka.

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #3
  superkarma: 0 09.03.2010, 09:10:40
 7. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Před první svatbou, se mi zdálo, že se vdávám v černém oblečení a v černém závoji, ženich byl celý v bílém, to byl blbý sen Sml68, ale asi to bylo varování, abych si ho nebrala, jj taky to skončilo rozvodem.Sml15

  superkarma: 0 09.03.2010, 09:05:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme