.

Když se vydám na dovolenou, musím poslat pohled dědovi

Novinky

Když se vydám na dovolenou, musím poslat pohled dědovi

Milá Miuko, tak to jsme na tom podobně, já zase posílám pravidelně z mých dovolených a výletů pohledy mým babičkám. Vždy mají radost a poděkují mi, že pohled dorazil, esemeskou:) Krásný den.


 

Je pravda, že v dnešní době už se pohlednice moc neposílají. Čím to je? Lidé zpohodlněli nebo hraje roli cena poštovní známky? Ale je nás pár takových, kterým to nevadí a pohledy posíláme, vždyť to není denně. Hlavně mě baví je kupovat. Přesněji řečeno vybírat, obzvlášť když je z čeho. Bohužel zas tak často někam nejezdím, takže je to spíš svátečně. Pokud se někam vydám na „dovolenou“, musím poslat pohled dědovi, to by jinak byl oheň na střeše :-D Pár jich pošlu kamarádům, když si ovšem nezapomenu adresy.

To pak těm nejbližším píšu sms, aby mi jí napsali. A pokud jde o ty sms, tak je posílám pouze těm, kteří mim před cestou řeknou, ať koukám napsat, že jsem v pořádku na místě. Takže zejména rodičům, aby byli v klidu. Nedávno moje kamarádka odjela na pár měsíců pracovně do Anglie a udělala s přáteli takovou dohodu – pošle nám pohled z Anglie, ale zároveň chce, abychom jí na oplátku poslali nějaké pohledy my, pokud možno netradiční. Tak asi vyfotím něco zvláštního (snad to objevím), nechám z toho vyrobit pohled a bude to. Jinak ale dostávám pohlednice spíš já. Mám pár kamarádů světoběžníků a ti mě sem tam zásobují, už mám pěknou sbírku (část je vidět na fotce).

A kam že letos pojedu na dovolenou? Určitě na týden na Moravu a pak plánujeme spíš takové kratší výlety, třeba do Berlína nebo Amsterodamu. Ale víte, jak je to s tím plánováním. Berlín už chci navštívit dlouho, bohužel o tom stále jen mluvíme a ještě jsme tam nebyli. No, letos to vypadá slibně, tak to snad konečně vyjde. Velmi ráda cestuji, ale není to vždy snadné, potřebuji sebou mít lidi, kteří mi pomůžou a občas je složité je zkoordinovat tak, aby měli zrovna všichni čas…

miuka

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

   
05.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme