Dobrý den, zajímalo by mě něco o botulotoxinových injekcích proti vráskám. 1. Kolik se takových injekcí musí aplikovat například okolo očních partií? 2. Jak dlouho po aplikaci je viditelné zlepšení (trvale?)? 3. Jak drahý tento zákrok je?
Přibližně asi 3 injekce na každou stranu, záleží na dávce, která se aplikuje. Výsledek botulotoxinu je viditelný tak za 3-4 dny, cena se může pohybovat od 3000-6000 Kč.

Je mi 46 let a mám po stranách úst dvě hluboké svislé vrásky, nejméně 5 cm dlouhé. Jaká je možnost nápravy, když ještě nechci podstoupit face-lifting, a kolik by případný zákrok stál? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Rýhu od nosu ke rtu je možné vyhladit injekční výplni. Zákrok se provádí ambulantně, cena závisí od množství podané látky. Jedna injekce může stát 8000 Kč.

Mám jeden prs menší. Chtěla bych vědět, jestli na to existuje něco jiného než plastická operace, protože jít na takovou operaci už v 19 mi připadá moc brzy a nevím, jestli by s tím neměla problémy poté při kojení. Děkuji za Vaši odpověď.
Pokud je asymetrie hodně viditelná, je možné podstoupit operaci i v tomhle věku. Do menšího prsu vložit prsní implantát, aby oba byly stejně velké, kojení tím není ohrožené.
 
Pane doktore, chtěla jsem zeptat na možnost laserové operace - odstranění chrápání. Je to vhodné pro každého, kdo chrápe? Dělá to i vaše klinika? Kolik tento zákrok stojí? Moc děkuji za vaši odpověď. Monina.
Tento zákrok se opravdu provádí, ale nemám s ním zkušenosti.

Dobrý den, ráda bych se zeptala: Před třemi roky jsem podstoupila liposukci břicha. Za poslední rok a půl jsem přibrala 12 kg. Pokud zhubnu, poznám to i na břichu? Tam jsem po liposukci také trochu přibrala. Děkuji za odpověď.
Pokud jste přibrala na váze, je možné, že se výsledek liposukce ovlivní a navrátí se do původního stavu.

Odpovídal MUDr. Roman Kufa

Reklama