Zdraví

Když se poraníte v kuchyni

Nabroušené nože, ostré struhadlo, rozbité nádobí. I ty nejšikovnější hospodyňky se těmto nástrahám čas od času neubrání a malá nehoda je na světě. Ne vždy je nutné běžet k lékaři, lehká zranění si můžete ošetřit sami. Vybavte svou lékárničku šikovným pomocníkem URGO S.O.S Cuts, který vám pomůže zastavit krvácení.

naplastPrvní pomoc v podobě samodržícího obinadla URGO S.O.S Cuts přináší na trh společnost Urgo. Obinadlo zastavuje krvácení menších a povrchových ran pomocí komprese. K zastavení krvácení kromě praktického balení není nic potřeba. Stačí povytáhnout potřebnou délku, omotat dvakrát okolo zranění a jednoduše odtrhnout. Nůžky tak nebudete potřebovat. Obinadlo odstraňte hned, jakmile dojde k zastavení krvácení. Nepřekračujte dobu 30 minut. Poté ránu vyčistěte, vydesinfikujte, případně přelepte náplastí.

Obinadlo URGO S.O.S Cuts je samodržící a multipoziční, což znamená, že se přizpůsobí místu poranění a dobře drží bez přelepování.

Urgo S.O.S Cuts je v prodeji za doporučenou cenu 249 Kč. Nevhodné pro diabetiky a děti do 3 let.

www.bezpaniky.cz

 

akce

Tyto zajímavé novinky, které se nikdy v domácnosti neztratí, jsme mohli vyzkoušet na naší akci spojené s vařením v Tančící kuchyni. Protože drobné úrazy jsou při vaření na denním pořádku, tak nás velmi zaujaly. Každá z účastnic si také Urgo SOS Cuts odnesla domů jako dárek pro domácí použití.

foto

 

   
30.03.2017 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] AmeA [*]

  Supr je kamenec Sml22

  superkarma: 0 30.03.2017, 20:25:58
 2. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Neznám. Dobrá informace o značka . Jsem zvědavá,zda to.bude opravdu dobré.

  superkarma: 0 30.03.2017, 17:43:28
 3. [1] bobani [*]

  užitečná věcička

  superkarma: 0 30.03.2017, 11:19:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme