Oddělené spaní vychvaluje čtenářka Detura. Proč ho s manželem zavedli a s jakým úspěchem, to si můžete přečíst v jejím příspěvku k tématu...

Čtenářka Detura má s manželem oddělené spaní. A nemůže si ho vynachválit!


Naše společné spaní prošlo mnoha vývojovými etapami. Prvních pár týdnů manželství jsme spali ještě v nedodělaném domě na zemi na matracích. Společného klidného spánku jsme si užili než se narodilo první dítě, které ve dne spalo, v noci řvalo. Manžel to záhy vzdal a odstěhoval se do obýváku. Do ložnice se vrátil jen na chvíli, neb se nám narodilo druhé dítě a situace se opakovala. Ve společné ložnici to taky nebyla procházka růžovým sadem. Manžel začal chrápat, tak jsem chodila spát o hodinu dřív, ale to dlouho nefungovalo. Svým chrápáním hodným kanadského dřevorubce mě spolehlivě budil několikrát za noc... Nepomáhalo ani mlaskání, ani otočení na bok. Ráno jsme byli oba nevyspalí a unavení. Chtělo to radikální řez a sice oddělené ložnice. Máme je už několik let a oba jsme spokojení. Máme tam každý svou televizi, pokud se chceme dívat každý na to své. A věřte mi, když se mi vkrádá manžel do mého separé, připadám si jak zamilovaná dvacítka.

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dnes okolo půl čtvrté odpoledne se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek slíbený dárek, totiž dárkovou relaxační kazetu Radox Vitaminová péče s náušničkami.

kazeta

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama