Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Nadenica. Její partner je..., ale to se dočtete sami

Když se kouknu na sebe, tak se musím pochválit. Nějak takto bych mohla charakterizovat svého partnera, když se někam chystá. Ne někam k rodičům, ale na akci či zábavu. Trvá mu to dýl než nám všem ženám-in dohromady!!!

Zkouší rifle s tímto trikem, pak zase s jiným. Nenosí žádné nike či adidas, ale trika svých oblíbených kapel, nejvíce má s potiskem Iron Maiden. I během dne, když je tedy doma a míjí velké zrcadlo, neopomene se do něj mrknout. Já mívám už kolikrát záchvaty smíchu a prozpěvuji mu známou Ivánkovu píseň, kterou si pobrukoval v Mrazíku: Když se kouknu na sebe, tak se musím pochválit, nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec jak má být!!!!

Jednou se takhle taky někam chystal a byl v koupelně, věděla jsem, že až vyjde ven, mrkne na zrcadlo... tak jsem mu ho schovala. Měli jste vidět tu hrůzu v jeho očích, ty obavy, jak se teď zkontroluje...

Tímto příspěvkem jej však nechci pomlouvat, jen konstatuji, jak to u nás chodí. Mám ho ráda proto, jaký je, a tohle je taky ON.

dvojníci

- s fotkou soutěžil ve dvojnících Kabátu jako dvojník Milana Špalka a vyhrál....

Krásný den. Nadenica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Zkrátka muži jsou od narození ješitové. Ale většinou roztomilí a neškodní.

Jak se na to díváte vy.milé ženy-in? Líbí se vám vkus vašeho partnera? Už jste si ho „předělala“ k obrazu svému, nebo to nebylo potřeba? Má svůj vlastní názor na oblékání, který se vám líbí? Utrácí rád za oblečení? Co myslíte, líbí se sám sobě, jako partner Nadenici?

Napište nám na dnešní téma: Jak se obléká váš muž

redakce@zena-in.cz

 

Reklama