Domácnost

Když prát, tak bez kompromisů

panasonicKaždý, kdo alespoň několikrát v životě zapnul pračku, zná základní pravidlo praní. Chcete-li dokonale vyprané prádlo, nečekejte zázraky v průběhu několika minut a počítejte s vyšší spotřebou vody i energie. Když vás zase tlačí čas, připravte se na to, že výsledek nemusí být ideální. Praní bývá často otázkou kompromisů a ty my, uživatelé, nejsme ochotni tolerovat donekonečna. Od pračky očekáváme stále více, a tak kromě čistoty prádla kontrolujeme i účet za spotřebovanou vodu a elektřinu, a přitom nelítostně počítáme hodiny, které musíme této nevyhnutné domácí činnosti věnovat.

Na první pohled neřešitelné dilema rozlouskl Panasonic bravurní kombinací revolučních technologií, které dokáží zabezpečit výraznou úsporu vody a elektrické energie a zároveň podstatně zkrátit prací cyklus. To vše s vynikajícími pracími výsledky. Důkazem jsou prémiové modely praček certifikované ve standardu A -20 %, což v praxi znamená až o 20 % nižší spotřebu energie, než mají běžné výrobky třídy A.

Otáčky pod kontrolou

Přiznejme si na rovinu, ne vždy dáváme do pračky přesně tolik prádla, kolik odpovídá příslušnému pracímu programu. Když z množství uberete, kousky šatů přilepené k okrajům bubnu se budou celou dobu točit jako na kolotoči. Pokud to naopak přeženete, přeplněný buben jen těžkopádně zpřehází mokrý obsah z jedné strany na druhou. Na dokonalý výsledek praní však v obou případech můžete klidně zapomenout.

panasonic

Příčina tkví v nesprávných otáčkách, a právě ty dostal Panasonic díky převratným technologiím pod kontrolu. Jako první vstupuje do procesu funkce 3D Sensor Wash, drobné 3D senzory zabudované v bubnu. Ty ještě před začátkem praní zhodnotí množství vloženého prádla, zda je ho na zvolený cyklus málo, nebo naopak mnoho. Následně dá 3D Sensor Wash pokyn motoru, vybavenému další unikátní technologií Inverter, která nastaví nejvhodnější otáčky. Spolupráce obou technologií při regulaci výkonu motoru pokračuje během celého pracího cyklu.

Nahoru, dolů, dopředu i dozadu...

...přesně tak se pohybuje prádlo v pračkách Panasonic. Díky bubnu nakloněnému o 10 stupňů, speciální trojhranné lopatce a funkci 3D Tumble Wash budou vaše textilie vždy v optimálním pohybu a perfektně vyprané. K dokonalému výsledku přispívá také širokoúhlá sprcha, která obsah pračky před samotným praním rychle navlhčí, aby mohl prací prostředek lehko proniknout ke každému vláknu. Při závěrečném máchání se zase sprcha postará o precizní odstranění zbytků pracího prášku. Výsledkem je čistotou se skvoucí prádlo za podstatně kratší čas.

panasonic

Revoluční snížení spotřeby elektrické energie, maximální úspora vody, výrazně kratší čas pracího cyklu, uživatelský komfort ve všech ohledech a špičková účinnost povýšily pračky Panasonic na úroveň, při které praní přestává být otázkou kompromisů. Stačí si již jen rozmyslet, co s uspořenými financemi a volným časem.

 

   
29.10.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Eliana [*]

  enka1 — #6 jo mám Candy na 6kg, slim, je senzační a když ždíme je to jako když startuje Boeing :-)

  superkarma: 0 30.10.2009, 18:14:05
 2. avatar
  [6] enka1 [*]

  Svou pračku miluju,protože když začíná ždímat, má zvuk, jako když vzlítá letadlo.Dlouho asi nepoletím, tak mi to aspoň připomíná.

  1. na komentář reaguje Eliana — #7
  superkarma: 0 29.10.2009, 13:13:37
 3. avatar
  [5] Eva_CZ [*]

  Dimsy — #4 Jo, na E4 si pamatuju.Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml67

  superkarma: 0 29.10.2009, 12:09:20
 4. avatar
  [4] Dimsy [*]

  Taky mám pračku se speciálními trojhrannými lopatkami už asi šest let. Chytrá je až až (některé vzpomenou na mé příkazy ohledně hlášení chyby E4Sml52). Jen je tedy jiné značky, ale pere moc dobře. A když dopere, tak ještě ke všemu zahraje.Sml59

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #5
  superkarma: 0 29.10.2009, 12:00:57
 5. [3] Jasmína [*]

  Moje máma má pračku od Panasonicu a nemůže si jí vynachválit. Sice byla dražší, ale je na ní spoleh. Zrovna nedávno jsme se o ní bavily, protože potřebuji novou, tak jsem se jí ptala, jaká je ta její.

  superkarma: 0 29.10.2009, 08:18:10
 6. avatar
  [2] enka1 [*]

  Eva_Fl — #1 Yes!Sml24

  superkarma: 0 29.10.2009, 07:33:34
 7. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  Tady ty stary snekovy ohromny pracky perou podstatne kratsi dobu a perou dobre. Ma to jen par programu, na co taky x? Kazdy, koho znam, je stejne nikdy vsechny nepouziva.

  1. na komentář reaguje enka1 — #2
  superkarma: 0 29.10.2009, 01:31:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme