Čtenářka sonyczech se přiznává, že nevěrná byla mnohokrát. Neplánovaně a kolikrát to nestálo za to. Nakonec se jí to však vyplatilo. I když... je to opravdu konec?

Ano, byla jsem nevěrná. Mnohokrát...A nebylo to z nudy, z touhy po dobrodružství, potřeby něco si dokázat. Jednoduše TO přišlo. Jako blesk z čistého nebe, vábnička, potměšilý našeptávač...feromony? Kdoví. Nejvýstižnější by byl asi MAGNET, ona obrovská přitažlivá síla, která rozdrtí vše,co jí stojí v cestě.
Výsledek? Studená sprcha, a to jak ta fyzická, tak psychická. Prostě NIC!!!
A přece mi nevěra něco vzala i dala. Vzala chalupu, kterou jsme před dvaceti lety koupili od pána, jenž se právě rozváděl a potřeboval vyplatit svou ex.
Patnáct let jsme si s bývalým majitelem říkali „dobrý den“...A najednou TO zas přišlo.A já to tentokrát neukočírovala, prostě studená sprcha se nekonala.Představte si, já si toho pána vzala!! Dlužno dodat,že tak jako on kdysi,tak i já jsem o chalupu přišla.
Nevěra byla,je a bude.A myslím si, že není v lidských,potažmo živočišných silách ji přemoci.Ostatně nadarmo se neříká: „Když (PÍP) zavelí, rozum je v pr@eli“.

Hezký den

sonyczech
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji sonyczech za upřímný příspěvek. A přeji vám, ať nevěry, ze kterých bude nic, nebo jen studená sprcha, již nikdy nezažijete. Já to říkám pořád: vzpouzet se přírodě nemá smysl…

Dnes mám téma, co vám dala, nebo vzala nevěra.

Seberete odvahu a napíšete, jak to máte vy?

  • Co vám dala, nebo vzala nevěra?
  • Poznala jste díky nevěře toho pravého?
  • Vzala vám nevěra partnera?
  • Zachránila vám nevěra vztah?
  • Až s jiným jste poznala, jaký ten váš je?
  • Zahnul vám a od té doby je pozornější?
  • Něco jiného k tématu?
  • Co si o nevěře myslíte?

Napište to do redakčního mailu:

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním poukázkou do online sexshopu za 1 000,- korun. Aby ten váš neměl chuť na nevěru, nebo abych vám ji zpestřil.

A pokud si to budete přát, vaši identitu nezveřejním. Tak směle do toho!

Reklama