O svou zkušenost s výběrem kozaček pro dospívající děvče se s námi podělila čtenářka Monika. Dlouho se jí nic nelíbilo, až vybraly poměrně drahé boty. Jenomže chybička se vloudila a boty se najednou přestaly líbit

Milá redakce a ženy-in, dnešní téma se mi líbí a chtěla bych se s vámi podělit o svůj „zážitek“. Já nemám se sháněním kozaček problém, jsem celkem skromná a vystačím si s běžným klasickým modelem. Horší je to u mých dopívajících dcer.

Jednou jsme brouzdaly po obchodním centru s tím, že jim koupím nějaké zimní boty. Znáte to, s „puboškami“ je vždycky trochu kříž. Vy máte představu, že boty na zimu by měly hlavně hřát a být pohodlné, ony spíš koukají na design.

Nakonec jsme po bezvýsledném pátrání, únavném přebírání a zkoušení narazily na obchůdek s módou, kde měli jako doplňkový prodej i boty. No a jedny z nich padly do oka jedné z dcer. Takové  „kozačky“, které vypadaly jako zimní kecky na šněrování. Měly podrážku se vorkem, uvnitř umělého beránka, jinak byly vlastně textilní. Moc se mi to nepozdávalo, protože tahle legrace stála něco přes patnáct set, ale už jsem z těch nákupů byla tak otrávená, že jsem nakonec souhlasila a boty jí pořídila. Dokonce jsem byla svolná i s tím, že je koupím i druhé dceři, ale té se zase nelíbily.

Druhá dcera si nakonec pořídila takové ty bačkory, které teď mezi mladými letí. No budiž, mávla jsem nad tím rukou. Než je nutit do něčeho, co nebudou nosit…

Ale zpět k prvním botám. Přivezli jsme je vítězoslavně domů a já myslela, že mám vystaráno. Jenomže časem jsem zjistila, že stále chodí v teniskách. Ptám se proč, když jsem jí pořídila tak nekřesťansky drahé kozačky. A dostalo se mi následující odpovědi: „No, když ony se mi k ničemu nehodí“.

No, nezaškrtila byste jí? Myslím, že ty boty měla na sobě všeho všudy dvakrát, jinak leží takřka nové a netknuté v krabici.

Zdraví a hodně pevné nervy přeje vaše čtenářka Monika

Hm, tak tuhle situaci si moc dobře pamatuji. Zažila jsem ji nejednou

A co vy, milé ženy-in? Máte také problémy s nákupem bot pro své děti? Poslechnou vás, dají na vaši radu, nebo vás dokážou pěkně vytočit? Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama