To si myslí čtenářka s nicke studentkaSs. Dnešní téma pojala takřka filozoficky. Podle ní je důležité, aby lidé poznali to, jací jsme, ne z oblečení, ale z toho, jak se chováme. Já bych to tak vážně nebrala, ale i tak děkuji za názor a příspěvek

Styl, style, der Stil, stile - slovo styl se dá zkrátka přeložit do několika jazyků. Každý se oblékáme jinak, každý máme jiný styl a jiný vkus, každému se líbí něco jiného. Když pátrám ve své paměti, nejspíš nepřijdu na žádné faux pas, které bych v souvislosti se svým oblečením nebo oblečením svých blízkých, zažila. Je pravda, že občas potkám slečny, okolo kterých šla soudnost hodně daleko při oblékání tak krátké sukně nebo pány, kteří nosí vysoké ponožky v sandálech....Na druhou stranu mě ale napadá tohle: je jedno co nosíš, důležitá je tvoje osobnost.

Myslím si, že jde hlavně o to, jak oblečení nosíme. Když si třeba vyrazíme do společnosti v riflích a celá místnost se na nás otočí...buď se otočíme na patě a rychle z místnosti vypadneme nebo se nadechneme, vztyčíme hlavu a necháme vyniknout své sebevědomí.

Oblečení o nás prozrazuje hodně, to jakou máme náladu, jací jsme (je to důležitá součást našeho vystupování), ale důležité je také to, aby lidé poznali to, jací jsme ne z oblečení, ale z toho jak se chováme. Když okouzlíme svou osobností, jde vše ostatní stranou....Ale to už je na každém, jak to vidí :-)

StudentkaSs

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá studentkoSs. Neberte to tak vážně, nejsme v rubrice Společnost, ale Styl

Zkuste se , milé ženy-in, na dnešní téma podívat trochu s nadhledem.

  • Copak se vám nikdy nestalo, že jste se snažila udělat dojem a a dopadlo to úplně opačně?
  • Nikdy se vám nestalo, že jste se neadekvátně oblékla situaci? Byť třeba omylem.
  • Určitě vám to úžasně seklo, ale váš outfit byl spíš do města, než na grilopvačku na chatě?
  • A co třeba podpatky, minisukně a výšlap na hrad? Také módní trapas, nemyslíte?
  • A dalo by se najít mnohem víc situací, při kterých vám to může slušet, přesto na ostatní působíte divně
  • Nikdy jste se sama za sebe nestyděla, když vám praskl zip, uteklo oko na punčoše, nebo jste se polila?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama