Nedá mi to, abych se nepodělila o včerejší zážitek u pokladny v OBI. Souvisí s dárkem k Vánocům. U manžela v práci se rozdávalo. Dva kapři, stromek borovička a dárkový pass v hodnotě 1000,-Kč. Po dohadech zač ho utratit, zvítězil nákup síta v OBI na přeházení kompostu nebo písku a vůbec na vše, k čemu je takové síto dobré. Projeli jsme předtím ovšem net, kde jsem viděla, že vnučky by mohly mít i nějakou parádu v únoru, kdy mají narozeniny a budou zde na prázdninách, ale dohadujte se s chlapem, když tu poukázku dostal on....

Překvapilo mě, že tam bylo poměrně dost nakupujících. Vysvětlení jsem našla hned u pokladen, kde bylo po jednom zákazníkovi, ale u pokladny, kde se uplatňovaly dárkové poukázky, byla fronta. Síto jsme našli a manžel hned, že peníze ještě zbudou a co prý si chci koupit já pro sebe. Obaly na květináče do ložnice! Vybrala jsem si a jedeme k pokladně. Klika, žádná fronta. Paní namarkovala zboží, které pochopitelně 1000,-Kč přesáhlo a já chci po manželovi onu poukázku, protože to byla jeho záležitost.

"Já myslel, žes ji vzala ty." "Proč bych ti ji brala?"  A v ten moment nám to přišlo strašně k smíchu. Oba jsme se rozesmáli, až se začala smát i pokladní. Zaplatili jsme kartou, a tak možná i na tu parádu pro vnučky dojde.

A co jsem dostala pod stromeček? No přece růřovou klávesnici! A manžel ode mě? Toaletní papír se sudoku!  Pak se divte, že jsme se právě my dva u pokladny nepoštěkali. Hezký zbytek roku a lepší příští celý rok! Nezapomeňte na to, že jakmile nejde o život, jde o....(však víte o co). Olga Marie P.S. Nedivte se překlepům. Blondýna a růžová klávesnice, to vysvětlí vše.

Olgo Marie, tak to byl moc milý příběh. Je fain, že jste tak sehraná dvojice. Simona

A jak jste na tom s Vánoci vy ostatní? Co vám přinesly ty letošní? Co jste prožily, čemu se smály a kdo vás naštval? Na vaše příspěvky čekám na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama