Bulvár

Když nepíská, tak chytá

Děkujeme další čtenářce za příspěvek na dnešní téma. Koníčky svému manželovi přeje a schvaluje, ale něco jí přece jenom vadí. Přečtěte si, co

Můj manžel je báječný, nemůžu si na něj v žádném ohledu stěžovat. I jeho koníčky jsou mi v podstatě sympatické. I když mu zaberou víc času, než je mi někdy milé. Má dva. Píská hokej a rybaří. Jsou to sezonní záležitosti, takže se jim věnuje na střídačku. V zimě píská, v létě chytá. Obráceně by to šlo asi těžko, to je jasné. Ale takhle není doma skoro vůbec. Jasně, že je to lepší, než aby chodil po hospodách, nebo nedej bože za ženskýma, jak psala ve svém příspěvku Zdeničkaa.

Ale někdy bych přece jenom přivítala, kdyby se víc věnoval našim dvěma malým synům. Ale jsem trpělivá a vyčkávám. Utěšuji se tím, že své syny bude brát s sebou, až trochu povyrostou. Tomu staršímu jsou čtyři roky a občas s ním už jede na ryby. Ale přece jenom je ještě malý a nevydrží dlouho na jednom místě. Kromě toho mám strach, aby ho manžel v zápalu své rybářské vášně nepřestal hlídat a kluk někam nespadl.

Když jsme ještě neměli toho menšího, jezdívali jsme na ryby společně a to bylo docela fajn. Já jsem se třeba opalovala, nebo si četla a byla to pohoda.

Párkrát jsem si půjčila i prut a chytala také. Když berou, tak mě to baví, ale když ne, je to nuda. Dlouhé hodiny jen tak sedět a civět na vodu mi připadají jako ztráta času. Nemám tu trpělivost.

Ale manželovi to dopřávám. Chlap nějakého koníčka určitě potřebuje a souhlasím s tím, že když si hraje, nezlobí.

Lenka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Můj tatínek byl také vášnivým rybářem, takže pro tohoto koníčka mám pochopení.

Jakého koníčka má váš manžel nebo partner, milé ženy-in? Vadí vám, nebo mu ho schvalujete? Byla byste rádši, kdyby se věnoval víc vám? Má některá z vás společné hobby se svým pratnerem? Jaké? Máte vy nějaké zájmy, které se vašemu patrnerovi nezamlouvají? Napište nám, přivítáme jakýkoliv příspěvek. Kritický i pochvalný

redakce@zena-in.cz

 

   
23.07.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Zázvorka [*]

  Sml52 Jo, to znám, taky mám doma rybáře (bohužel ryby nenosí, prostě má smůlu, úspěšní jsou kamarádi kolem, které to naučí). A pro mě je to též ztracený čas na rybách, kdy bych mohla udělat takové práce a nebo se věnovat "svým" činnostem. Takže už též nechodím.

  superkarma: 0 23.07.2010, 11:46:56
 2. avatar
  [2] enka1 [*]

  My můžem na chatě chytat. Je fakt, že díky 30ti metrové vzdálenosti k rybníku je větší pohodlí, ale neznám hezčí rána než koukání na "policajta"a protilehlý břeh, i když ryby neberou. Je zajímavé, že při rybářském čučení,se honí hlavou jen příjemné věci a vzpomínkySml80. To se mi před usnutím apod.nestává.

  superkarma: 0 23.07.2010, 11:33:56
 3. avatar
  [1] femme [*]

  jo, kde jsou ty krásné časy, kdy byl ten můj taky vášnivý rybář, to aspoň byl často mimo domov Sml24

  superkarma: 0 23.07.2010, 10:50:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme