To byl přísný, ale celkem pochopitelný výrok otce, jehož syn odmítl absolvovat taneční. Taneční patří k všeobecné vzdělanosti a kulturnosti. Takový názor zastává rodina čtenářky s nickem Boros. Souhlasíte s ní?

Moje taneční jsou dávno v propadlišti dějin, ale letos měl chodit do tanečních syn. Nejdřív vykřikoval, že nikam nejde a nepodařilo se mi ho nalákat ani na příslib nového obleku. Tatínek řekl jedinou větu: “když letos nepůjdeš do tanečních, nedostaneš příští rok na řidičák- obojí patří ke vzdělání“.

Další den byla podaná přihláška a od září začali chodit. Hned první hodinu je spárovali a už z nich po celou dobu byly stabilní páry, vůbec se nestřídali. No, jiná doba. Před 2 týdny skončili- na závěrečnou hodinu si pozvali rodiče. V rámci této hodiny si udělali „Star dance“ a já docela koukala, co se všechno už naučili. Ovšem pak přišel šok- mého syna se spolužačkou vybrali do druhého kola a ve druhém kole získali druhé místo! Z 51 párů- začátečníků.

Taneční mistr říkal, co všechno se hodnotí, ale já to nestačila ani pobrat, natož tak hodnotit. Je pravda, že syn je muzikant, má smysl pro rytmus,ale druhé místo jsem nečekala. Bohužel,  se mnou si zatancoval jen jednou, protože „mamko, já vedu, ne ty a stejně s tebou nejde otočit“.  Dceru jsme vzali s sebou, ať ví, do čeho leze- má podanou přihlášku na příští rok a okomentovala to slovy:“ No, vidím, že příští rok to bude katastrofa“.  Uvidíme, ale katastrofa, nekatastrofa, stejně na taneční bude ráda vzpomínat.

Boros

Milá Boros, jak je vidět, tak přísnější přístup k výchově se vyplatí a váš syn na sebe může být právem pyšný

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s tancem vy, milé ženy-in?

  • Chodily jste do tanečních? Jak na tu dobu vzpomínáte? Byla to pro vás radost, nebo spíš trest?
  • Naučily jste se tam dobře tančit, nebo se zdokonalujete celý život?
  • Který tanec vám šel a který jste se dobře nenaučila nikdy?
  • Jak je na tom s tanečním uměním váš partner? Šlape vám na špičky, nebo vás dokonale vede?
  • A vaše děti? Už chodí, nebo chodily do tanečních? Jak jste to prožívala, nebo prožíváte?
  • Jsou rády, když jim děláte garde, nebo vás spíš odrazují?

Napište nám o tanečních ať už svých nebo svých ratolestí. Pošlete třeba fotku

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Toto téma odměníme výjimečně dvěma dárky. Jedna z vás získá kosmetický balíček do koupele od Avon

av

Druhá získá dvě vstupenky na Vánoční posezení s Halinou Pawlowskou, (lístky budou k vyzvednutí na jméno přímo v pokladně kina Lucerna)

m

 

Reklama