Rodina

Když na hory, tak s Brumíkem

Máte doma malého lyžaře, ale nemáte dost času a trpělivosti se mu na sjezdovce celý den věnovat? Pak právě pro vás si medvídek Brumík i na tento rok připravil své lyžařské školičky. Svěřte své děti do rukou profesionálních instruktorů v Brumíkově lyžařské školičce. Kromě spousty úžasné zábavy děti získají ještě velmi kvalitní základy svých lyžařských dovedností. A to jistě stojí za to!

BrumíkPokud také patříte mezi nadšené lyžaře, kteří už od konce léta za oknem nedočkavě vyhlížejí první sněhovou vločku, jistě chcete, aby i vaše ratolesti sdílely lásku k horám a radovánkám, které zasněžené svahy nabízejí. Přiznejme si ale, že ne každý rodič ještě musí být i zkušený instruktor, a to i v případě, že se považuje za zdatného lyžaře. Navíc, ruku na srdce, málokterý tatínek si ideální lyžovačku představuje tak, že své dítko učí celý den plužit na dětské sjezdovce…

Vynalézavý medvídek Brumík proto přišel na skvělý způsob, jak si mohou radosti z hor užívat děti i jejich rodiče a při tom se dobře bavit. Jedná se o Brumíkovy lyžařské školičky.

Již třetí zimu čeká v Brumíkových školičkách na vaše dítka spousta zábavy a her, ale zároveň také trénink jejich lyžařských dovedností, a to od úplných začátků, až k plynulým a ladným obloučkům.

Instruktoři v Brumíkových školičkách jsou vždy zkušení profesionálové z Asociace profesionálních učitelů lyžování (APUL), kteří se zaměřují hlavně na výcvik malých lyžařů. Každý začátek je totiž mimořádně důležitý, což u lyžování platí dvojnásob. Je proto vhodné lyžařské začátky přenechat odborníkům, kteří výcvik vaší ratolesti přizpůsobí přesně jejímu věku a psychomotorickému vývoji.

Nuda? To v žádném případě!

Přiznejme si, že málokdy je pro děti učení zábavou. V Brumíkových lyžařských školičkách to ale rozhodně neplatí! Zde naopak děti poznají, že učení a zábava jdou docela dobře spojit. Dětské tratě, po kterých se vaše dítka budou prohánět, jsou označeny barevnými brankami s veselými obrázkovými motivy. Při jízdě dolů po sjezdovce je bude povzbuzovat sám méďa Brumík a až budou děti unavené, mohou se přesunout do odpočinkové zóny, kde se budou fotografovat nebo házet sněhovou koulí na terč.

V zájmu bezpečnosti malých lyžařů bude mít každý na sobě barevnou reflexní vestu a pro lepší orientaci i vlastní originální jmenovku s obrázkem Brumíka.

Kromě toho, že se děti v Brumíkově školičce naučí lyžovat a pobaví se, dostanou po skončení programu i Brumíkův diplom, který bude korunovat jejich celodenní lyžařské úsilí.

Kam za Brumíkem?

BrumíkO tom, jak skvělou lyžařskou průpravu vašim dětem Brumíkovy školičky poskytnou, není třeba pochybovat. Zbývá tedy už jen odpovědět na otázku, do kterých lyžařských středisek můžete letos za Brumíkem vyrazit. Nebudeme vás proto dlouho napínat a prozradíme, že jsou to následující střediska:

Česko:

 • Harrachov (Krkonoše)
 • Pec pod Sněžkou (Krkonoše)
 • Špindlerův Mlýn (Krkonoše)
 • Bílá v Beskydech (Beskydy)
 • Dolní Morava (Jeseníky)
 • Monínec (Česká Sibiř) 

Slovensko:

 • Donovaly (Nízké Tatry)
 • Štrbské Pleso (Vysoké Tatry)

Brumík se už moc a moc těší, až se tam s vašimi dětmi v zimě potká!

O Brumíkovi

BeBe Brumík je chutná svačinka pro děti, která je vyrobená z kvalitních ingrediencí. Měkký piškot v hravém tvaru medvídka je bohatý na mléko, které je zdrojem vápníku důležitého pro normální růst a vývin kostí u dětí. Navíc Brumík neobsahuje žádná barviva, ani konzervanty, proto je vhodnou součástí vyvážené svačiny dětí. Děti, které si Brumíkovu svačinku zamilovaly, nyní mohou se svým medvídkem i snídat. BeBe Brumík snídaně představuje pro děti zábavnou, lehkou a rychlou snídani.

   
14.01.2013 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Jindriska8 [*]

  Pojedeme na Černou Horu,tak dětem koupím BrumíkaSml16

  superkarma: 0 14.01.2013, 18:34:52
 2. [8] Trefa [*]

  Trefa:vnoucata uz lyzovat umi.kazdou chvily ukazuji v televizi jak uci na horach lyzovat.

  superkarma: 0 14.01.2013, 13:42:27
 3. avatar
  [7] margot [*]

  mně se zas líbí, když firma "poskytne" něco navíc, když mě tedy nenutí konzumovat jejich výrobky. prostě pro mě hned "líp vypadá".

  dětská školička lyžování je pro mě akorát aktuální (tedy, jestli někdy se mi to dítě vůbec uzdraví, ach jo). tak váhám nad tou na Monínci, nebo jestli raději indivindi instruktor na Chotouni. nemáte některá zkušenosti s těmi lokalitami/školami?

  superkarma: 0 14.01.2013, 12:48:10
 4. avatar
  [6] kapkamore [*]

  Nemusím mít všechnoSml22

  superkarma: 0 14.01.2013, 12:38:01
 5. avatar
  [5] verkaH [*]

  Všechny školičky jsou daleko. Ať si je nechaj.......

  superkarma: 0 14.01.2013, 11:00:33
 6. avatar
  [4] kobližka [*]

  Jasně -bez téhle "laskominy" nemají prostě hory svoje kouzlo.To raději zůstat doma Sml30Sml30

  superkarma: 0 14.01.2013, 10:37:46
 7. avatar
  [3] Alenka0010 [*]

  Koukám, že už nevědí, jak nám toho Brumíka nacpat Sml30.

  superkarma: 0 14.01.2013, 10:15:57
 8. [2] lidicka [*]

  Na hory nejezdíme a stejně náš vnouček je na to ještě moc malýSml22Sml16

  superkarma: 0 14.01.2013, 05:45:29
 9. avatar
  [1] Milea [*]

  To je něco pro naše kluky! Brumíky milují a lyžování také mají moc rádi, jenže musí se to teprve pořádně naučit, doma na 20m příjezdovce se to moc nenaučí...Sml73

  superkarma: 0 14.01.2013, 04:29:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme