Čtenářka, která se nepodepsala, s většinou bývalých vychází dobře, jen jeden s ní nemluví. A její současný partner se chystá za bývalkou do nemocnice. Děkuji Vám čtenářko za příspěvek.

Hezký den,

co se tohoto tématu týče, tak já se svými bývalými problémy nemám, když se potkáme, pokecáme. I když mi třeba ublížil tak i potom nemám problém s tím, abych s ním prohodila pár slov.

Takový je život a stává se to, člověku přece nemůže všechno jen vycházet. Když se mnou nechce být tak ať radši jde, je lepší být sama, než s někým kdo o vás nestojí. Možná jsem divná, možná moc tolerantní, možná flegmatická , možná ..., možná ..., každý by to nazval jinak. Třeba je to tím, že se žádným nemám děti. Sečteno a podtrženo já s tím problém nemám.

Akorát jeden, když se potkáme ani nepozdraví, ale známých se na mě ptá (má už svojí rodinu).

Teď mám přítele, kterému nepřijde normální být v kontaktu s bývalými. Je žárlivý a vysvětluje to tím, že ho ženský podváděly. Na to jsem mu odpovídala, že podle mě kdo žárlí, ten sám podvádí, beru to z vlastní zkušenosti, ale já sama jsem nikdy neměla potřebu někoho podvádět. Teď jsme spolu přes rok a ta žárlivost se zmenšila na zdravou žárlivost.

On sám asi je ve spojení s bývalou, protože jednou mi říkal, že by se chtěl jet podívat za dcerou (asi 2roky, není jeho ) bývalé přítelkyně. Že mu psala, že je s ní v nemocnici. Od malička prý bývala nemocná. Samozřejmě sem nic proti neměla, nakonec tam ještě do teď nebyl. 

Asi si opět říkáte že jsem divná, ale já si myslím, že když mě bude chtít podvádět tak mě stejně bude podvádět a ani o tom nebudu věďet. Ale řekla jsem mu, že když mu na to přijdu tak mu ho ufiknu. 

Krásný den přeji všem :-)
Text nebyl redakčně upraven


Jaké máte vztahy s bývalými manžely, milenci a příteli?

  • Zcela jste je zavrhla?
  • Nebo s nimi udržujete vřelé kontakty?
  • Musíte se s nimi stýkat kvůli dětem?
  • Stali jste se přáteli?
  • Co na to váš současný muž?
  • A co on? Udržuje kontakty s bývalými?
  • A vadí vám to?

Pište své příběhy, úvahy, stížnosti i pochvaly na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním třemi knihami: Hrana rozkoše od Evy Berlinové, Zákon přitažlivosti v praxi od Roberta Doyla, knihou Divoši od Dona Winslowa a třemi Margotkami na nervy s bývalými partnery.

Velmi se těším na vaše příspěvky a všem, které nebudou chtít, abych zveřejnil jejich nick či jméno, anonymitu samozřejmě zaručuji.

Reklama