Další závislačkou na elektřině je čtenářka Lenig. Dobře si uvědomuje, že bez proudu bychom tu dnes společně neseděli a nemohli si takhle pěkně psát o tom, jaké by to bylo, kdybychom tu takhle kvůli neexistenci proudu sedět nemohli... ehm... nepsal jsem to už?

Na proud jsem si již všichni zvykli a bereme ho jako samozřejmost, tvrdí čtenářka Lenig...


Milé ženy, milá redakce!

Jak chceme žíti a býti bez elektřiny? Vždyť bez ní bychom tu spolu nemohli být! Na ženě-in! Ani na jiných webech.

Když mi někdy nejde internet, jsem z toho na mrtvici, ale vím, že se závada najde, opraví, vyřeší, ale kdyby nebyla elektřina, tak nastane konec světa :-)))

Již jsme si všichni zvykli a není to jen o těch žroutech času, jako je internet, televize a pod, ale máme pračky, myčky, ledničky, mrazáky, vysavače a potom ještě hromadu dalších domácích pomocníků na elektřinu a bez nich bychom již dneska byli ztracení.
Také nesmín zapomínat na různé přístroje ve zdravotnictví, které mnohým lidem zachraňují životy!

Já vím, dříve to taky šlo, jenže mezitím šel svět hodně dopředu a obklopil nás takovými vymoženostmi, že si už dnes život bez elektřiny nedokážeme vůbec představit.

A tak mám přání jediné, ať zdroj elektřiny nikdy „nezhyne“.

Srdečně zdraví,
Leníg

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou úpravou.

Téma dne 24. 10. 2012: Můj život bez elektrického proudu

  • Je pro vás elektrický proud samozřejmostí? Dovedete si představit, jak byste se bez něj obešla?
  • Jak by podle vás vypadl svět bez elektrického proudu?
  • Jaký nejdelší výpadek elektřiny jste doposud řešila? Respektive, jak dlouho jste se doposud bez proudu obešla?

apc prepetova ochranaSvé úvahy a příběhy mi posílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději 24. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním 10.000 extra body do říjnového kola naší Věrnostní soutěže. Další pak získá pěkný dárek, totiž APC přepěťovou zásuvkou s osmi zástrčkami a telefonní a internetovou přípojkou, která slouží k ochraně spotřebičů před výkyvy napětí způsobenými třeba blesky. Pokud chcete mít šanci na zisk dárku či bodů, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

čeps

Reklama