Děkujeme za další příspěvek od čtenářky Stáni, která si konečně našla podprsenku podle svých představ

Dobrý den, svou první podprsenku nezapomenu, bylo to v době kdy byly k dostání takové ty šílenosti ze saténu nebo s kytičkami a vyjímečně tzv.lambady. Jelikož jsem bohužel vždy patřila a patřím k ženám, kterým příroda nadělila poměrně dost, měla jsem svoji první v šesté třídě.

Krása to opravdu nebyla, nenosila jsem ji ráda, měla výrazné barevné kytky které prosvítaly zvláště pod předepsaným cvičebním úborem  skládajícím se z bílého trika a modrých trenek.

Vždycky jsem měla mindráky z velkých prsou, kdo je má, ví o čem mluvím. Bolesti zad, v létě zarudlá spařená kůže....... Bohužel u nás se ještě za minulého režimu shánělo prádlo velmi špatně, pokud  někdo neměl přísum k tuzexovým bonům.

Vzpomínám si na první návštěvu v tehdejší NDR, kde v mé velikosti(75DD), prodavačka na pult  vyskládala snad deset kousků krásného prádla. Samozřejmě že se časem situace změnila a prádlo se opravu dá sehnat velmi pěkné a hlavně v různých cenách.

Před několika lety jsem našla svou favoritku  které důvěrně přezdívám " Viktorka" Jde o prádlo z Victoria Secrets...bohužel z USA. První moje Viktorka byla z příjemného obchůdku v nákupním centru Flora. Zvykla jsem si i na typ push-up, protože gravitace spolu s věkem a pohybem váhy nahoru dolů, dělá své. Prostě když mám svoji Viktorku, gravitace neúčinkuje:) Od té doby si nechávám ozkoušené a osvědčené prádlo posílat přímo z jejich e-shopu. Krajky mě nikdy k srdci nepřirostly, ale pěkné a funkční prádlo ano. U nás nedám dopustit na obchůdek Le Chaton, kde se potěší i oko. Jsou tam fantastické "paní prodavačky" které pouhým okem odhadnou, co opravdu sedí.

Za dobré a kvalitní prádlo jsem si zvykla prostě trochu připlatit, pokud to právě jde. Koupit  prádlo na tržnici za 100 je sice hezké, ale vydrží pár nošení. Zatím co já svou první Viktorku, ač trochu ošuntělou, stále ještě nosím. Sice  cena 1300 byla pro mě v první chvíli hrozná, ale .... kdysi už moje babička říkávala , že" nejsme tak bohatí abychom si mohli kupovat levné věci", měla pravdu.

V mém případě je podprsenka nutností, protože velikost 85 DD v povislém stavu, není příliš ke chlubení. Přeji vám spousty pěkných článků, které ráda čtu a myslím, nejen já a spousty elánu do budoucna.

 Stáňa

Děkujeme za milé přání, to určitě potěší a zachovejte nám nadále přízeň

 

Reklama