Ikonická rozpustná káva NESCAFÉ Classic se představuje v novém výhodném balení. Nyní si můžete její nezaměnitelně výraznou chuť dopřát za ještě výhodnější cenu, a to díky inovativnímu znovu uzavíratelnému refill balení. Sáček, který je vždy po ruce, vystačí až na 75 poctivých šálků a obsahuje jen tu nejkvalitnější rozpustnou 100% kávu.

Nové chytré balení NESCAFÉ Classic za výhodnou cenu

Cenově výhodné refill balení obsahuje 150 g 100% rozpustné kávy. Uzavíratelný obal zajistí, že káva při správném skladování v suchu a chladu vydrží déle čerstvá a není třeba obávat se ztráty jedinečné výrazné chuti a aroma. Chytré balení je skladné, praktické a kdykoli připraveno k použití. Šetří vám místo, je podstatně lehčí pro manipulaci a zároveň cenově výhodnější oproti standardnímu balení. Navíc je přímo ideální na dosypání do NESCAFÉ Classicklasické sklenice kávy NESCAFÉ Classic. Pokud si tedy sklenici ponecháte, ulehčíte nejen své nákupní tašce, ale šetříte především svoji peněženku. Nový obal je jako stvořený k tomu, aby vás doprovázel na služební cestu, dovolenou nebo třeba víkend s kamarády na chatě.

Pouze nejkvalitnější rozpustná 100% káva bez příměsí

NESCAFÉ Classic vyvrací rozšířený mýtus, že rozpustná káva není „opravdová“ káva vyrobená pouze z kávových zrn. Díky více než 75 letům odborných zkušeností je káva značky NESCAFÉ Classic vyráběna tak, aby každý šálek byl nezapomenutelným zážitkem. Vše začíná stejně jako u mleté kávy sběrem a vysušením kávových bobulí a jejich přípravou na pražení. Jen ta nejkvalitnější a pečlivě vybraná kávová zrna se upraží a pomelou. V další fázi se louhováním v horké vodě pod vysokým tlakem získá kávový extrakt. Po odpaření vody a následném šetrném sušení vznikne Vaše oblíbená rozpustná káva NESCAFÉ Classic.

Nakopněte svůj den ranním šálkem NESCAFÉ Classic

Abyste si vychutnali nekompromisně plnou chuť, zalijte 1-2 lžičky kávy 200 ml horké (ne vroucí) vody a zamíchejte. Nastartujte se ihned po probuzení a prožijte nový den naplno. Dopřejte si pozitivní sílu v každém doušku a užijte si ranní nakopnutí s kávou NESCAFÉ Classic.

Chytré balení kávy NESCAFÉ Classic je k dostání v obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 89,90 Kč (150 g).

Více informací najdete na webu: www.nescafe.cz

Reklama