Novinky

Když jsem se snažila si zalíčit monokl

Kuriozní zážitek má naše čtenářka s nickem átéčko. Kde se vzal monokl na jejím oku? A jak si s ním poradila? To všechno se dočtete v jejím příspěvku

Líčím se denně. Přestože mě k tomu nic ani nikdo nenutí, tak si denně nalíčím oči. Nejdříve  si vyberu oční stíny. Světlé a tmavší. Těmi si nalíčím víčka. Tmavou tužkou dolíčím okolí očí a použiji řasenku. 

Legrační zážitek mám. Když jsem se snažila si zalíčit monokl na jednom oku tak, že jsem si namalovala podobný na druhém oku. Ten monokl vznikl, když jsem večer koukala do postýlky a pod nohama mi na podlaze ujel kobereček.

Bylo to vidět až ráno, když se to vybarvilo. Tak jsem našla stíny podobných barev a domalovala si druhé oko. Musím přiznat, že hezké to nebylo. A když se modřina začala vybarvovat, tak jsem zjistila, že žlutou ve svých stínech nemám.

Řasy jsem si barvit nechala, ale nikdy jsem si je nenechala nastavovat, ani si nelepila umělé. Mám to štěstí, že jsem měla vždy řasy husté a dlouhé a nebylo to třeba.

 Linky si nalíčit umím. Ale teď se nosí linky silné, a mně  se líbí jen ty tenoučké. Sleduji trendy líčení, ale nenásleduji je slepě.

Vtipnou příhodu nemám, mám spíše „vtipnou“. Jedna spolužačka si v 17 letech začala líčit oči, přestože jsme to měli ve škole zakázané. Učitel na ni koukl a řekl, Sýkorová, umyjte si to, je to hnus! Ona šla, studenou vodou si schválně oči jen rozmazala a podívala se na něj. Učitel řekl, no vidíte, hned je to lepší, jděte si sednout...

átéčko

Milá átéčko, díky za moc pěkné příhody. S monoklem i spolužačkou

Text nebyl redakčně upraven

   
04.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. [1] JituleP30 [*]

    Sml67

    superkarma: 0 12.03.2014, 11:59:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme