Žít s chorobným žárlivcem by bylo peklo, ale přiznejme si - pokud na nás přítel nežárlí vůbec, také z toho nejsme zrovna nadšené... Kterou z nás by nepotěšilo, že na ni ten její přece jen malinko žárlí...? Své o tom ví i naše čtenářka Eliana.

Krásný pátek! S žárlivostí je to u nás asi takhle!  Netajím se, že mám o kousek mladšího muže, protože muži nad můj letopočet a zároveň ne zas tak hluboko do pravěku zřejmě vyhynuli. Takoví mladší muž nese svá jistá úskalí, přestože ty dva roky dneska nikdo nepozná. Ale těch brebentících  a švitořících kolegyň, kamarádek, bývalek a sousedek, kterým gentlemansky pomáhal s taškou, kočárkem či dobrou radou... Zatímco já doma házela lopatou štěrk, on byl opěvován a obletován a chválen. Žralo mne to jako rez na korbě našeho kolečka! 

Pro případ, že by snad muž zapomněl, kdo po něm každý den uklízí, vaří mu a hází venku lopatou mám vypracovaný manuál, se kterým je velmi podrobně seznámen. Týká se zabalení jeho použitého prádla a jeho expresní odeslání na uživatelčinu adresu. To jen tak na okraj...

Na otázku jestli na mne někdy žárlil, bylo vždy rezolutní ne. Pobuřovalo mne to i přesto, že už dávno nemám vlnité vlasy do půl zad a postavu drobné gazelky, přece jen  by snad mohl žít v drobných pochybnostech, zda nepřijde nějaký silný a svalnatý, vysoký muž s ostře řezanými rysy a nebude mne chtít uchvátit, či jak se to v těch románech píše! Poslední cizí muž u našich dveří byla však zřejmě nějaký stavitel, protože mi nabízel Strážnou věž. Nebyl to můj typ.

Ale příležitost se mi naskytla na nedávném výletě luxusní lodí do Skandinávie. Samo o sobě to bylo úžasné a nezapomenutelné. Kapitán se jmenoval Gulveik a jeho zástupce Thor, opravdu fešáci! Šli jsme s mužem na drink do Observation baru a tam se mnou začal flirtovat pianista. Bylo to takové roztomilé. Zvedlo mi to laťku sebevědomí a já se vznášela na mlžném obláčku, kterých se kolem lodi válelo požehnaně. Na zem mne vrátilo až tvrdé přistání dlaně mého muže na mém stehně, aby bylo jasno, že jsem jeho. Laserovýma propálil to mláďátko za piánem, který přestal hrát a šel si honem udělat pauzu... Cítila jsem pocit zadostiučinění...v duchu jsem si říkala..vidíš to...vídíš TO...ještě nejsem k zahození!  Ruku už ze mne do návratu do kajuty  nesundal. Byla jsem v tu chvíli pyšná, že jako takhle se věci mají a vypadali jsme jako nejzamilovanější pár na lodi a Kate Winslet s Di Capriem proti nám byli žabaři!

Eliana

P.S. tady je foto kapitána..byl moc sympatický a ženy, ti Norové jsou vážně fešáci!

ffff

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Děkuju čtenářce s nickem Eliana za její příspěvek a dokonce i za foto! Dokonalé! :)

Dnešní téma? Žárlivost. Zajímá mě následující:

hhhhhhhhh

  • Jak žárlíte? Jestli vůbec...
  • A jak žárlí váš partner na vás?
  • Máte nějakou zkušenost s žárlivostí?
  • Co nejšílenějšího jste kdy ze žárlivosti vyvedly? Pokud je to tedy publikovatelné...

Pište mi na e-mail redakce@zena-in.cz. Posílejte mi příspěvky na toto téma do dnešní 15. hodiny (příspěvěk ideálně o rozsahu cca 10 řádků, do předmětu e-mailu napište: zarlivost). Budu se snažit všechny vaše postřehy zveřejnit a jednu z vás za její „psaní“ nakonec tradičně ocením dárkem. Tentokrát je ve hře kniha Barvy lásky. Máte se tedy na co těšit!

Reklama