Fotku své milované kočky Tylinky zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Petra K. Pořídila si ji v době velkého trápení a moc jí pomohla...

Kočka vás může provést těžkým životním obdobím...


tyl

Dobrý den, posílám Vám fotku mé bývalé a velmi milované kočičky Tylinky. Pořídila jsem si ji tenkrát v době, kdy mi psychicky nebylo zrovna nejlíp a musím říct, že jsme k sobě obě velice přilnuly. Když jsem měla trápení a třeba jsem i brečela, tak Tylinka byla u mě a i slzičky mi olizovala :-) Když jsem se vracela z práce, už mi šla naproti a hned jsem si ji v náručí pomazlila. Stala se tak nějak mým dítětem. Bohužel po několika letech jsem o kočičku přišla, srazilo ji auto. Dlouho jsem se nemohla s její ztrátou smířit, moc jsem se trápila a pořád jsem si říkala, že by třeba všechno bylo jinak kdyby......
Nyní máme doma jiného kocourka a ještě si pohrávám s myšlenkou, že bychom si mohli pořídit i další kočičku, nedávno mě zaujalo plemeno Ragdoll.
Každopádně ta moje první kočička Tylinka, ta mi ve vzpomínkách a v srdíčku zůstává ukrytá navždy. Tak se i vy podívejte na fotečku, na které mi jako malinká takto zapózovala :-)

Petra K.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama