Bulvár

Když je nervózní, směje se

Ahojky, ženy-in,
moje kamarádka letos v září maturovala, byla jsem se za ní podíval, na první pohled byste na ní trému vůbec nepoznaly, ale protože ji znám, věděla jsem, že je neskutečně nervózní.

Ona totiž, když je nervózní, tak se usmívá nebo směje, a čím víc je nervóznější, tím více se směje. Takže před maturitní komisí, když si vytáhla otázku a měla mluvit, celou dobu se jim neskutečně až provokativně smála do obličeje, a když byla v koncích, začala se skoro smát nahlas.

Ona za to nemůže, prostě se takhle u ní projevuje tréma, na chodbě ji potom zastavil učitel a povídá: „Ty jsi pořád taková nad věcí, to není moc dobré, měla bys projevit taky trošku nervozity a nesmát se komisi do obličeje!“

Ona mu vysvětlovala, že za to nemůže, nakonec se shodli, ať se radši směje, než aby se rozbrečela jako holka před ní :o(.

No ale maturitu udělala a pěkně :o))))))))))

Helena1033


Tak to je projev, o kterém slyším poprvé. Musím říct, že opravdu zajímavý, a pro jeho majitelku zcela jistě nepříjemný. Když si představím, že je mi opravdu hrozně, netuším, jak dál, a místo nějakého zkroušeného výrazu se začnu smát… Hrozná představa. Ale třeba se při trémě směje vždy naposled. A nejlíp.:)

   
30.10.2006 - Společnost - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kocicka [*]

  to znám taky jsem furt vytlemená:-)) lepší nervovvě vysmátá než ubrečená

  superkarma: 0 30.10.2006, 12:55:55
 2. avatar
  [3] Bonsai [*]

  Znám. Smála jsem se i rektorovi, když šel kolem mě při imatrikulaci, na všech pohřbech a smála jsem se, když jsme zabloudili v bouřce, takže už mi vynadal i můj přítel...

  superkarma: 0 30.10.2006, 12:54:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme