Zdraví

Když chcete být krásná

Zrovna mě napadlo, že není nad to, být ženou. Ale zase na druhou stranu, muži to mají v životě jednodušší. Na kráse jim moc nezáleží. Jestli mají o kilo míň či víc, nebo jestli mají o jeden chloupek či pupínek navíc, to je nijak nerozhází.

Včera jsem si udělala po dlouhé době na sebe čas. Mám známou kosmetičku a občas k ní zajdu. Původně jsem měla v plánu, že k ní budu chodit jednou měsíčně, ale poslední dobou mi nějak nevycházel čas, a tak se stalo, že jsem u ní 2 měsíce nebyla. O to víc jsem se na ten den těšila.
Nemohla jsem se dočkat odpoledne, kdy vypadnu z práce a zamířím do kosmetického salónu pro krásu. Potřebovala jsem to už jako sůl…
Konečně jsem se mohla položit na lůžko a těšila jsem se na příští dvě hodiny, kdy si se mnou bude kosmetička hrát a tvořit ze mě novou ženu. :-)
Zavřela jsem slastně oči a oddávala se tomu blaženému pocitu…

Začalo odličování a připravování pleti na odstraňování nežádoucích útvarů na obličeji. Ačkoli jsem silná a snesu bolest, při úpravě obočí tomu tak není. Ale přičítala jsem to velké citlivosti očních partií a při každém škubnutí mi vyhrkla do očí slza. :-)
Poté následovala depilace nežádoucího chmýří nad horním okrajem rtů. Ačkoli to bylo také nepříjemné, bylo to přeci jen snesitelnější. „Operaci“ jsem měla konečně za sebou a nyní následovala ta příjemnější část, při které jsem se již blaženě usmívala a pomalu upadala do „extáze“. Masáž obličeje a dekoltu a následná maska ze mě udělaly úplně nového člověka.

Po dvou hodinách, které utekly jako voda, jsem musela chtě nechtě opustit lože a přemístit se na židli. Ještě jsem si totiž usmyslela, že si nechám udělat masáž rukou a trochu upravit nehty. Mám je docela kvalitní. Pevné, dlouhé, nelámou se mi, jsem na ně náležitě pyšná, proto si nenechávám dělat umělé, gelové, či jakékoli jiné, ale problém je v zatrhávání. Z toho můžu vždycky vyskočit z kůže. Pravidelně se mi zatrhávají palce a to až v polovině nehtového lůžka. A tak jsem si zatržené nehty nechala zalepit speciálním lepidlem a nechala jsem si udělat francouzskou manikúru.
A byl konec.
Dvouhodinová „operace“ se povedla a já byla nad míru spokojena.

Tak nevím, zda bych chtěla být v příštím životě mužem….  

         
   
01.07.2003 - Zdraví - autor: Jitka Vokurková

Komentáře:

 1. avatar
  [18] Ťapina [*]

  _Lucky: Já taky, asi jsem chlap

  superkarma: 0 09.12.2003, 16:37:08
 2. avatar
  [16] _Lucky [*]

  Já bych asi nudou zkolaboval...

  superkarma: 0 02.07.2003, 20:28:15
 3. avatar
  [14] Věrka [*]

  dvakrát jsem to poslat nechtěla.

  superkarma: 0 01.07.2003, 16:55:14
 4. avatar
  [13] Věrka [*]

  Kosmetiku doporučuju Všem nejen ženám je to příjemná relaxace hlavně u masáží. A není to proto, že jsem kosmetička já si taky někdy ráda vyměním stanoviště a lehnu si a nechám se hýčkat, připadám si potom jak znovuzrozená.

  superkarma: 0 01.07.2003, 16:54:48
 5. avatar
  [12] Věrka [*]

  Kosmetiku doporučuju Všem nejen ženám je to příjemná relaxace hlavně u masáží. A není to proto, že jsem kosmetička já si taky někdy ráda vyměním stanoviště a lehnu si a nechám se hýčkat, připadám si potom jak znovuzrozená.

  superkarma: 0 01.07.2003, 16:54:36
 6. avatar
  [6] mirrea [*]

  Paloma: jo kdyby těla, to by nevadilo, i masáž těla je příjemná, ale tys asi měla na mysli masáž peněženky, ne?

  superkarma: 0 01.07.2003, 13:21:21
 7. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Tak tyhle pocity já nesdílím. Nechodím na kosmetiku a pokud možno ani ke kadeřnici, protože nemám ráda, když na mě sahá někdo cizí. To může jen jeden na světě

  superkarma: 0 01.07.2003, 11:36:51
 8. avatar
  [2] Brett [*]

  Mohu jenom potvrdit. Je to bezva, clovek tak prijemne relaxuje, obcas i poklabosi a kdyz procedura skonce tak se mi nikdy nechce z luzka dolu.

  superkarma: 0 01.07.2003, 10:02:50
 9. [1] Katka [*]

  Stejné příjemné pocity mám nejen na kosmetice, ale i kadeřnice.

  superkarma: 0 01.07.2003, 09:04:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme