Má muž smysl pro humor, když se jeho žena dostane do trapné situace? Jak který. Manžel čtenářky Vodfon by od nás dostal asi mínusové body. Takhle nechat svou ženu na holičkách. Přečtěte si pár krásných trapasů, které spolu zažili a posuďte sami.

Krásný den. Jeden z mých nejmilejších trapasů se odehral minulý měsíc. Zašli jsme s manželem na oběd do naší oblíbené  hospůdky. Kam příjdu, tam se pídím nejprve po záchodku. Jsem hodně učuraná.. Oběd byl opravdu skvělý, ještě zajít na WC.

Vrácím se ke stolu a slyším nějaký smích od vedlejšího stolu. Že by se tak líbily mé nové kalhoty?I manžel je  v šoku, neustále mává rukama a ukazuje na můj zadek. Nesu si s sebou dlouhatánský cár zachodového papíru, který mám zastrčený v pase. Málem jsme utekli bez placení.

Pád s bombarďakami

Byla jsem s manželem nakupovat v jednom PRIORU s blbými a přikrými schody. Bylo to v prosinci, padal mokrý sníh a byla zima. A já si tehdy navlékla přes punčocháče červené legíny ke kolenům. Proti zimě ideální doplněk. Šli jsme s mužem do potravin a na schodech byl rozšlapaný prosolený sníh. Kozačky na podpadku, ve kterých mi na sněhu uklouzla noha a já sjížděla po zadku schody - a že jich tam je.

Přistála jsem dole pod schody, seděla jsem v rozmáčené sněhové břečce a jen zaregistrovala, že můj muž proběhl kolem mě a zmizel. Kabát rozevřený, sukně vykasaná a jako semafor svítící červené kalhotky. A já se začala smát!. Nějaký pán mi pomohl vstát, zadek a seběvědomí jsem měla notně otřesené a měla hrozný vztek na muže, že mě tam nechal. Čekal za rohem a je ucedil: „Kdybys neměla ty červený bombarďáky, tak bych ti pomoh“

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Věřím, že to váš manžel nemyslel vážně a že je na tom se smyslem pro humor lépe. Jinak bych o vás musela mít obavy

Co myslíte, milé ženy-in, jak by se zachoval váš partner? Také by se za vás styděl, nebo by to vzal s humorem a pomohl vám? Zažila jste někdy něco podobného? Jak trapasy snášíte? Smějete se jim, nebo vás dokážou totálně rozhodit?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama