O jakém plemeni píše čtenářka Ekleinovka ve svém dnešním příspěvku? Budu vás chvíli napínat, milé čtenářky, dozvíte se to teprve, až rozkliknete tuto novinku…

Čtenářka Ekleinovka je milovnicí jedné konkrétní rasy. Které? To už si přečtěte přímo od ní…


Pohodový začátek týdne a radostné zapojení do pracovního procesu :)  
 
Pejsci můj život obohacují odmala. Vlastně od kojeneckého věku. Nedokážu si bez nich život vůbec představit. Pes je opravdový přítel, je to osobnost .Miluje vás tak oddaně, že by za vás položil život. Je na nás plně odkázaný. Respektuje naše nálady, sdílí radost i smutek. Vybízí člověka k atkivnějšímu způsobu života. Jaká je  příjemná relaxace,když zaboříte ruce do jeho chlupatého kožíšku a můžete ho hladit. A on vám  za to z lásky olízne ucho. :))
Jsem  majitelkou dnes už skoro desetiměsíčního štěněte havanského psíka Bastiena . Tohle plemeno jsem dlouho hledala. Líbí se mi nejen vzhledově, ale především povahově. Vyhovuje i velikostí, protože hodně cestujeme a pejska bereme vě většině případů s sebou. I v Alpách už byl letos s námi  a ťapkal radostně vrtící ocáskem po kterémkoli terénu. Na skalách se mu líbí a to je dobře, není to žádný poseroutka. Z lanovky se mu nechtělo a o lodi ani nemluvím. Prostě k nám sedí !!! Zvládá dlouhé cesty autem /dříve kňučel a blinkal /. Zato teď už čeká před autem, hupne dovnitř, zapnu mu bezpečnostní pás a jedeme. Jeho klidná, vyrovnaná povaha mi imponuje. Řekla bych, že je až příliš velký dobrák. Mazel, poslušný, ale i velký komik a provokatér ke hrám. Děti miluje a zloděje by provedl po celám domě. Ještě by mu ukázal, co si má všechno odnést a doprovodil by ho ke dveřím. :))

bastien

On totiž štěká minimálně. Když odcházíme, tak chvilku pláče. Pak ale zaleze do pelíšku a trpělivě čeká. Vítání je nejhezčí. Teď už mi skočí rovnou do náruče , olízne  obličej , chvíli ho chovám a hladím. Pak dostane kšírky a běžíme do lesa . Když prší, je smutný. Nerad si máčí nožky v blátě.

bastien

Spí s námi v posteli.  V zimě bude jeho kožíšek krásně hřát . Manžel vlevo, Bastien vpravo. To mi zima rozhodně nebude ani za třeskutých mrazů. :))
Kdybych si měla vybrat psí plemeno znovu, neváhala bych ani na vteřinku a řeknu rovnou - jedině havaňáka !!!!!


Ekleinovka

Pozn. red. Text neprošel redakční korekturou.

(Foto) téma dne 10. září 2012: Vaše psí rasa

  • Líbí se vám konkrétní psí rasa? A proč zrovna tahle?
  • Jak jste si vybíraly psa? Čím vás ten váš zaujal?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže, a to nejpozději 10. 9. 2012 do 15.00 hodin. Máte-li vlastní fotku rasy či konkrétního psa, o kterém budete psát, pošlete ji také, ale prosím jen jednu, abych stihl vydat všechny, nebo alespoň většinu příspěvků. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, jinak nebudete mít šanci na získání krásného dárku, který jistě váš čtyřnohý přítel ocení. A jaký je to dárek? Jednu z přispěvatelek krmivem a pamlsky od Pedigree v celkové hodnotě takřka 700 korun, které je partnerem dnešního tématu. Čtenářka obdrží...

  • Granule Pedigree Vital Protection, varianta Adult dogs s hovězím a drůbežím masem, 7,2 kg (3x2,4 kg, tj. 30 krmných dávek/zásoba na měsíc) (foto níže je pouze ilustrační s větším balením týž granulí)
  • Dentální pamlsky Pedigree DentaStix, varianta Medium, 28 ks (zásoba na měsíc)

Dalších pět přispěvatelek odměním 2.000 extra body do zářijové části naší Věrnostní soutěže!

denta pedigreepedigree

Reklama