I když se čtenářce Elis19 v lidském světě líbí, vidí kolem sebe sousty k..v a v..ů. Přesto by se chtěla v příštím životě stát zase člověkem.

Lidský život maximálně vyhovuje čtenářce Elis19. Krásná čtenářská tečka za dnešním tématem. Za chvilku se dozvíte, kterou přispěvatelku jsem dnes ocenil.


Dobrý den, když jsem byla malá, tak mi moje maminka čítávala z knížky Jana Karafiáta Broučci a já jsem si tak nějak přála být tou Beruškou Aninkou, vlastně světluškou, co si lítá po nebíčku a svítí jiným na cestu. Představovala jsem si sebe na jejím místě a bylo mi přitom moc pěkně. O to horší bylo zklamání po několika letech, kdy jsem vyrostla a když jsem zjistila, že světlušky vůbec nejsou krásná stvoření z mých představ ale normální brouci, kteří sice ve tmě svítí ale mě se vůbec nelíbí. Tak světluškou tedy ne a ani nechci být v příštím životě zvířetem vůbec, kdybych se znovu narodila, tak si přeji být člověkem. Mě se totiž na tom našem světě docela líbí.
Zvířecí přezdívku nemám, mám jiné ale o tom není dnešní téma a manžel mi říká jinými, mě milými slůvky.

Však když se rozhlédnete okolo sebe, tak je zvířat všude plno hlavně těch k...v. a v...ů je všude dost, snad si to ani ta zvířata nezaslouží být takhle denně skloňována.

Elis19

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.10.2013: Zvíře, co vám sedí

Příspěvky k tomuto téatu již neposílejte. Později odpoledne vám prozradíme, kdo získal dnešní dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama