Dnešní soutěž bude víc než vědomostní, spíš o rychlosti a bystrosti. Naznačím vám jednotlivě sedm lidí a vašim úkolem bude určit, který den mají svátek. Ten poznáte samozřejmě jedině, když správně určíte jejich jméno.

Tak se neunáhlete a jdeme na to.

Nositel jména číslo 1.

Jedná se o hlavu našeho státu. Který den má svátek?

Nositel jména číslo 2.

Jedná se o českého panovníka, díky němuž vznikla v Praze univerzita i most, který obdivují davy zahraničních turistů. V který den má jeho jméno svátek?

Nositel (elé) jmen číslo 3.

První muž a žena na světě mají svátek kdy?

Nositel jména číslo 4.

K tomuto jménu se vážou chladná rána. Kdy má jeho nositelka svátek?

Nositel jména číslo 5.

Znáte pohádkový seriál o princezně Arabele? Ta měla sestru, která se nějak jmenovala a svátek má kdy?

Nositel jména číslo 6.

Ženská bojovnice i název kdysi nejrozšířenějšího časopisu pro ženy u nás, obojí nese stejné jméno, jenž má svátek kdy?

Nositel jména číslo 7.

A na závěr si dáme jméno jisté redaktorky, která tuto soutěž pro vás připravila :) Datum jejího svátku?

_______________________

Pro upřesnění znovu opakuji – nemusíte psát jména, jejich odhalení vám má pouze napomoci k určení dne, kdy má nositel (ka)  tohoto jména svátek. Ony dny pište prosím v řadě za sebou do odpovědního boxu. (můžete v číslicích i slovně – př. 4. září i 4 .9.)

Odpovědní box KLIKNĚTE

Správné odpovědi se dozvíte zítra, ve středu 5. 9. v dopoledních novinkách.

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama