Minulý týden editovala má sestra, jednovaječné dvojče Radka Křížová. A ta vám neprozradila, komu a za co poslala krásnou květinu.

A já vám to tedy s týdenním prodlením prozradím.

Zde je vyhlašující novinka:  Kdo získal květinu neprozradím!

A když si to pozorně pročtete včetně diskuse, zjistíte, že jí dostala Tora za článek Zbabělec Radek ví, že ženy nebiji

A květina byla poslána takováhle:

kytice003

A čtenářka Tora o  den později přidala i svůj komentář a okolnostem, za kterých ji obdržela. Protože se domnívám, že zanikla škodolibost mé sestry, příspěvek v nezměněné podobě přikládám:


Tora Tora Tora

Manžel slavil narozeniny a dlouho jsem přemýšlela nad nějakým adrenalinovým dárkem. Víte, něco jako let stíhačkou nebo skok padákem. Nakonec se ukázalo, že nic oslavenci nerozhýbe pumpu tak jako, když jeho žena dostane puget s přáním : „ Vzpomínáme ! Mužský kolektiv dílny kolových vozidel ČKD Praha...“ s dodatkem „Těšíme se na příště“.

To prostě nevysvětlíte ...

Na začátek oslavy docela dobré. My už jsme tedy slavili tak trochu minulý týden. Tchýně se tam zlískala a slíbila, že si naprosto dobrovolně vezme na víkend vnoučátka. Mluvila ve zdrobnělinách a říkala, jak se těší. Z toho usuzuji na pět panáků až půl litru domácí malinové pálenky. Až dodneška jsem byla přesvědčená, že ethanol vyprchá stejně jako nápad vzít si ty tři rarachy dobrovolně pod svou střechu. Vystřízlivěla, zavolala, dohoda platí.

Takže jedeme utužovat vzájemné vztahy do jednoho útulného nejmenovaného hotýlku v nejmenovaných horách. I když manžel tvrdí, že jsme jedna rodina a sex s rodinnými příslušníky je zákonem zakázaný coby incest, nevadí. I kdyby se jen fyzicky přesvědčil, že dělnictvo ČKD nenechalo otisky prstů, jsem spokojená. Přeci jen jsme spolu dvanáct let.

Takže děkuji a dovolím si kontrovat dodatkem stejného znění.

Těším se na příště.

Tora

Reklama