.

Kdo získal Havlovu cenu za lidská práva? Sledujete to?

Novinky

Kdo získal Havlovu cenu za lidská práva? Sledujete to?

Dnes se poprvé udělovala mezinárodní Cena Václava Havla za lidská práva. Získal ji běloruský bojovník za lidská práva Ales Bjaljacki. Zajímáte se o to?

Jméno vítěze dnes oznámila Rada Evropy. Podle serveru novinky.cz je Ales Bjaljacki (51) šéfem největší běloruské organizace na ochranu lidských práv Vjasna, v minulosti byl také nominován na Nobelovu cenu za mír. Více si můžete přečíst TADY.

Co si myslíte? Já jsem o vítězi někdy slyšela, ale moc o tom nevím. Každopádně jsem ale ráda, že cena našeho bývalého prezidenta Václava Havla existuje.

havel

   
30.09.2013 - Redakční novinky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [2] knihovna [*]

  To je dobře, že o tom, Lucie, píšete. Je dobře, že tato cena existuje a filozofie Václava Havla se šíří dál a existuje, i když on mezi námi není. Minulý týden jsem navštívila Knihovnu Václava Havla a tam jsem se o této ceně a nominovaných dozvěděla. Knihovna je zajímavá svým posláním a určitě za to stojí navštívit alespoň její stránky, kde se dozvíte, co vše pro veřejnost dělá!

  superkarma: 0 30.09.2013, 15:40:31
 2. avatar
  [1] peetrax [*]

  Nevím, jak moc A. B. cena pomůže, ale slyšela jsem o něm, před třemi týdny jsem "podepisovala" internetovou petici proti jeho nespravedlivému věznění.

  superkarma: 0 30.09.2013, 15:03:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme