Nedávno skončila naše hádanková soutěž, respektive její předešlá část. Hrály jste o nížku Mystický sex a balíček kosmetiky AVON RENEW. Na které čtenářky se usmálo štěstí?

kniha

V minulé měsíční hádankové soutěži jste mohly získat buď knihu Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA), nebo krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Nebudu to dlouho protahovat, knížku získává...

  • onohlo

Kosmetiku Avon čtenářka...

  • vopis

GRATULUJEME!
Výhry očekávejte poštou - odesíláme cca jednou za 14 dní.

HRAJEME DÁL!

Pokud jste nevyhrála, nemusíte zoufat. Hádankové soutěže hrajeme pravidelně. V té nové můžete získat krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém

w

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

 

Reklama