hair

V létě probíhala na našich stránkách Velká soutěž Žena-in a váš objem vlasů! Zaměřili jsme se v ní na součást naší krásy - na naše vlasy. Ty z vás, které se do soutěže zapojily, měly jednoduchý úkol. Napsat nám, co pro vás znamená objem vlasů. Jak jej vnímáte, jestli je pro vás důležitý, nebo naopak, zda to tak nevnímáte.

Partnerem soutěže byly značky Taft a Schauma, které letos přišly na trh s novými přípravky pro větší objem vlasů. Psali jsme o nich v rubrice Vlasy zde: Vaše vlasy budou mít konečně objem.

V soutěži bylo více než sto příspěvků! Kdo tedy vyhrál? Vybrali jsme tyto výherce, kteří se můžou těšit na balíček s přípravky Taft a Schauma. Blahopřejeme a těšíme se, že vám pomocníci, které získáte, přijdou vhod pro tvorbu vzdušných účesů!

Výherci tedy jsou:

Abyta

Každý den používám tužidlo pro nadzvednutí vlasů. Mám vlasy dlouhé a tudíž i těžké, proto je denní používání tužidla a zafixování lakem nutností. Často se mě známí ptají, jakto, že mám tak krásně bohaté a vždy upravené vlasy. Těší mě to, protože je mé každodenní úsilí vidět. Když vysvětluji, že si musím každé ráno umýt vyfoukat a natužit vlasy, odpovídají, že to by se jim nechtělo. Já ale razím heslo, že krásné vlasy jsou ozdobou každé ženy a proto o ně budu pečovat i nadále...

AdamMich

Dobrý den,objem vlasů je znamením dobrého pocitu ze sebe sama - žádný komplex z uplácaných vlasů či mastnoty.Pro mne osobně je provzdušněný a objemný účes víc,než sebedokonalejší fixace. Pěkný den AdamMich

bohuša

Co pro mě znamená objem vlasů? Je to volnost a svoboda,nespoutanost a radost ze života,taky úspěch a v neposlední řadě hlavně nesplněný sen. Když se procházím po pláži a vítr mě nadzvedává moji bujnou vlnitou hřívu připadám si jako nejkrásnější modelka,hvězda a královna,ze které vyzařuje absolutní pohoda a radost ze života. Ale pak přijde studená sprcha,probudím se a zjistím,že to byl jen a jen pouhý nesplnitelný sen...!

Columbo

Určitý druh svobody a krásy. Pokud mám splihlé vlasy, tak se cítím jak nějaká Marfuša a jde to znát i na mé náladě a sebevědomí. člověk na to prostě pořád musí myslet. Zato, když mám vzdušný účes tak se cítím tak jedinečně a krásně. Okamžitě mám lepší náladu a neustále si vlasy načechrávám, aby si každý mého účesu všiml.

Danka22

Objemný účes je rozhodně pro pocit důležitý. Pokud mám na hlavě pořádnou hřívu, tak si opravdu připadám jako lvice a jdu mnohem sebejistěji než když mi záda zdobí splihlý cop vlasů, kterému má mamka posměšně říkává účes ala ,,leklá ryba,, . Takže když to shrnu tak ůčes který mám na hlavě opravdu ovlivní i mou náladu. Za mě OBJEM rozhodně ANO.

eylle

Vždycky jsem si přála mít husté nadýchané vlasy, bohužel jsem nositelkou jemných vlasů takže toto přání bylo vždy opravdu jen přání. Líbí se mi vlnité vlasy, které se při pohybech sklouzávají po ramenou a lokny se krásně pohupují. U mne tento účes není možný a tak jsem se nakonec smířila s tím, že nejvhodnější pro mne bude kratší sestřih. Vzadu mám vlasy vystříhané a na temeni hlavy jak to říci.. něco jako "bouli", zepředu účes vypadá jako mikádo s tím, že pěšinku mám na straně a mám ofinu. Ale vlasy mám prostříhané. Vždycky používám šampon pro objem a důležité je pro mne také tužidlo pro objem vlasů. Vlasy si po umytí vysuším, použiji tužidlo a pak si vlasy přes velký kulatý kartáč vyfénuji. Někdy konce vlasů trochu "vyžehlím" žehličkou na vlasy aby mi každý vlas nešel jinam. Celý účes ještě přelakuji vždy z cca 15-20cm, ale ne moc jinak by mi příliš moc laku na vlasech ztěžklo a účes by mi splihnul. Takto mi tedy účes celkem vydrží a při chůzi se vlasy i pěkně "natřásají" což mám ráda, protože podle toho poznám, že je účes vzdušný a vlasy nejsou slepené a splihlé. Mám ráda upravené vlasy. Vlasy člověka dokážou hodně změnit a myslím, že v dnešní době je tolik prostředků, že si jistě vybere každý a s trochou šikovnosti i my nositelky jemných vlasů můžeme mít objemný a vzdušný účes.

Kaylie

Objem vlasů je pro mne velmi důležitý. Volím proto kvalitní šampony a nepoužívám lak na vlasy, nedělá mi dobře. Vlasy si občas vyfoukám, občas nechám proschnout normálně. Dost často - ob den si myji hlavu. Mám jemné, ale trochu vlnité vlasy, V krásně upravených a nadýchaných vlasech si připadám jak vánek, ale splihlé vlasy mi dokáží otrávit celý den, pořád hledám způsob, jak mít vlasy jako ve vánku...

s.h.

Dobrý den, asi všechny víme, jak velký vliv mají naše vlasy a náš učes na celkový vzhled.A proto jsou mé vlasy a to jak vypadají pro mě velmi důležité.Ne každý má dokonalý tvar obličeje, krásné velké oči či malý nosík, a právě vlasy dokáží naše nedostatky částečně skrýt.Já osobně mám k podobě jemné panenky velkmi daleko a pozornost od svých výrazných rysů se snažím odvrátit právě hustotou vlasů.Jelikož mám ráda dlouhé vlasy, udržet účes objemný je poměrně težké a příprava zabere poměrně hodně času.Za to ale to úsilí stojí, protože miluju pocit,když jdu po ulici a vlasy se příjemně nadnáší ve větru, nýbrž nesplývají unavené kolem obličeje.A v neposlední řadě se jistě i mužům líbí spíše husté hřívy než pár splihlých pramínků. :)

Sharyl

Dobrý den, objem vlasů pro mne znamená hodně, je to součástí mé osoby-stylu-image. Jelikož jsem se narodila s rovnými, splhlými vlasy, využívám veškeré přípravky na vlasy pro zvětšení objemu + to doplnuji natáčky a jinými vymoženostmi dnešní doby pro cool účes. Myslím si, že mít vzdušné, nadýchané vlasy je hezčí na pohled a i více lidi zaujme a především pro osobu, která tento účes má je to pohodlné! Já osobně tento pocit miluji, když mi ve větru krásně vlajou vlasy, než když je mám splhlé a svázaná v culíku.

Vejunka89

Mít vzdušný a nadýchaný účes je pro mě velmi příjemný pocit. Připadám si krásnější a zvedne mi to i sebevědomí, kdo by neměl rád, když se mu vlasy houpou a jsou provzdušněné. Snad každá žena si přeje,aby jí vlály vlasy jako v reklamách a mohla s nimi podobně pohazovat. Je to velice příjemný pocit, který ženě dodává sebevědomí a přidává na kráse.Osobně se hned cítím lépe, když mám vlasy s větším objemem a krásně provzdušněné. Nosím spíše rozpuštěné vlasy, aby mohly povlávat ve větru.

Pozn. red.: Příspěvky čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Reklama