V listopadu jsme uveřejnili výzvu, že hledáme tři z vás, které otestují nové barvy na vlasy od značky Syoss. Jak jsme slíbili, vybrali jsme tři z vás, které je získají a otestují.

syossBudeme se těšit na vaše postřehy a zkušenosti. Když nám pošlete svoji fotku, budeme rádi. Barvu vám pošleme co nejdříve, takže se můžete těšit na balíček a na barvení.

Kdo barvy získá? Koho jsme vybrali?

Zuzice82
Zdravím všechny čtenářky, vlasy si barvím pravidelně již od vysoké školy, do té doby jsem byla zcela spokojená se svou barvou, ale holt doba žádá změnu, a když si 80 % naší ženské populace barví hlavu, nemohla jsem zůstat „bokem“. Vyzkoušla jsem snad skoro všechny odstíny od nejtmavších skoro černých po melír, kdy se ze mě stala téměř blondýna. Nicméně vzhledem k tomu, že mám plavě hnědé vlasy, vrátila jsem se s pomocí barvení ke své původní barvě. Proto i můj zájem směruje o odstín - 8-7 Medově plavý nebo 8-6 Světle plavý.
Barvu Syoss bych ráda vyzkoušela vzhledem k té velké reklamě, kdy je dávána do popředí na úroveň barev používaných v kadeřnických studiích, zda tedy je skutečně tak dlouhotrvající apod., a druhým důvodem je skutečnost, že sama používám šampony a kondicionéry této značky a již při prvním použití byly vlasy neskutečně „jiné“. Jak jiné, se dá těžko popsat, to pozná každá, když pročeše vlasy rukou. Budu ráda, kdybych byla jednou ze tří :-) šťastných. A pokud né tady, věřím tomu, že si barvu časem koupím.
Redakce: Pošleme vám světle plavý 8-6

Marbulka
Tak já si barvím vlasy doma už pěěěěkně dlouho, vlasy mám na ramena a ráda bych vyzkoušela odstín: 4-2 Mahagonově hnědý. Donedávna jsem měla blond vlasy a už jsem začala ztmavovat a podzimně ladit, tak toto by mi moc prospělo.

Jitulinka
Zrovna včera mi manžel barvil mé odrosty. Když chce mít doma černovlásku s dlouhými vlasy, tak ať se snaží. Vlasy mám dlouhý pod lopatky. Vyzkoušela bych 1-4 Modročerný.

Jaké jsou barvy Syoss?

Barvy této řady byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky. Obsahují vysoce účinnou recepturu se směsí intenzivních barvicích pigmentů, jež umožňuje dosáhnout i v domácích podmínkách sytého a dlouhotrvajícího odstínu jako z kadeřnického salonu - navíc za dostupnou cenu.

Po vlastním barvení se na vlasy nanáší balzám fixující barvu s Nutri-Care komplexem, obohacený o provitamin B5 a pšeničné proteiny. Díky tomu posiluje vlasy zevnitř a chrání jejich povrch. Zároveň jim dodává fascinující lesk a vlasy vypadají zdravě.

Unikátní vlastností nových barev Syoss je jejich inovativní receptura se směsí intenzivních barvicích pigmentů. Profesionální číselné označení odstínů umožní každé ženě, aby si s naprostou přesností určila ten správný odstín a při barvení dosáhla přesného výsledku. Číselné označení odstínů Syoss je tvořen kódy, které se skládají maximálně ze tří čísel.

Těšíme se na vaše testování a na vaše zkušenosti!

Reklama