Bulvár

Kdo vytvoří na stadionech při MS pravou hokejovou atmosféru?

Krátká sukýnka, slušivý dres, úsměv na rtech a odhodlání. Sexy postavy, na které se rády podívají nejen udatní hokejisté, ale i všichni diváci. Tým roztleskávaček Eurotel Cheerleaders úspěšně povzbuzuje české hokejisty na stadionech při Mistrovství světa v Praze a Ostravě Vítkovicích a při přenosech hokejových zápasů na Staroměstském náměstí. Tato vystoupení jsou po náročné tříleté přípravě vrcholem působení týmu.

Tým Eurotel Cheerleaders se na Mistrovství světa v hokeji připravoval speciálně vytvořenou choreografií. Na stadionech ho bude možné potkat na každém zápase české hokejové reprezentace, a to nejenom na ledě, ale taky mezi diváky v publiku při takzvaných „sidelinech“. Pro vystoupení na ledě budou mít děvčata speciálně upravené boty, které zaručují jejich bezpečnost a kvalitu vystoupení.

„Na hokejový šampionát se těším po celou dobu svého působení v týmu Eurotel Cheerleaders. Jsem velkou fanynkou ledního hokeje a věřím v postup českého mužstva do finále,“ říká Zuzana Polcarová, kapitánka týmu Eurotel Cheerleaders. Tým Eurotel Cheerleaders tvoří 17 dívek a pouze pro hokejový šampionát byl stávající tým rozšířen o další děvčata na celkový počet 35 členek tak, aby zajistily perfektní atmosféru nejenom na zápasech české reprezentace, ale i na stadionu v Ostravě a při přenosech zápasů na Staroměstském náměstí. Pražskou Sazka Arénu bude roztleskávat 25 děvčat, o podporu hokejistů v Ostravě Vítkovicích se postará 10 roztleskávaček a 8 dívek bude dotvářet hokejovou atmosféru na Staroměstském náměstí.

Kromě náročné fyzické přípravy se na vytvoření perfektního dojmu z roztleskávaček budou podílet i zbrusu nové kostýmy navržené a vytvořené speciálně pro příležitost Mistrovství světa v hokeji. Na jejich tvorbě se podílela Soňa Hlaváčková, módní navrhářka oblečení pro celebrity, jako jsou Diana Kobzanová nebo Kateřina Průšová.

Tréninky týmu Eurotel Cheerleaders probíhají dvakrát týdně pod vedením zkušené trénerské dvojice Olga Kopřivová a František Skalák. Olga Kopřivová je absolventkou Akademie múzických umění, oboru taneční pedagogika, a sama se tanci profesionálně věnovala. Účinkovala například v muzikálu Krysař nebo v Černém divadle Jiřího Srnce. S akrobatickou a gymnastickou přípravou týmu pomáhá bývalý reprezentant Československa v gymnastice František Skalák.

Vrcholem pro tým roztleskávaček je vystoupení na Mistrovství světa v ledním hokeji. Mistrovství světa předcházela důkladná a složitá příprava, která začínala listopadovým konkurzem na nové členky týmu.

Pokud vás také naplno zasáhl hokej, máme pro vás připravenou soutěž, která dnes začíná!
Můžete vyhrát krásné ceny nejen pro sebe, ale také pro své dítě či pro partnera!

Držíme vám palce!

   
30.04.2004 - Společnost - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [68] Ofa [*]

  Nehádat se!!! Co všichni říkáte na lvíčky Tomíky, ti se bobci musí v tom oblečku pěkně zapotit!!! Byli skvělí, hlavně v Ostravě dělali kluci skvělou atmošku a pobavili diváky v přestávkách.

  superkarma: 0 20.05.2004, 10:12:20
 2. avatar
  [67] spetulka [*]

  cheerleader:zklamu tě,ale v Sazka areně jsem na zápase byla a moc jsem vás tam nepostřehla-díky bezpečnostním opatřením jsme se na místa dostali až někdy minutu před zápasem-je fakt,že to jste měly sestavu na ledě.Ale v průběhu utkání jsme o vás opravdu moc nevěděli,jen když vás pustili na kostce a to moc nebylo spíš bych řekla,že míň než jste vidět v televizi.A o přestávkách mezi první a druhou třetinou jsme šli na pivo a mezi druhou a třetí třetinou jsme zůstali na místě,ale vás jsme nikde neviděli-odešly jste ještě před koncem třetiny a vrátily se až po začátku další-tak moc nevím,kde tam na vás fandové o přestávce koukali Ale je mi to celkem jedno,jen tě chci upozornit,že komentuješ něco,co není pravda a vynášíš soudy bez toho,že znáš situaci.A vystoupení ostatních cheerleaders tady-promiň,ale samolibost z nich přímo odkápávala-jen vy jste nej...,každý,komu se nelíbíte je jen frustrovaná,škaredá ženská a chlapi šílí po vašem umění-sorry,ale spíš mi přijde,že slintají nad tím málem co máte na sobě-resp.nad tím,co tím odhalujete.To by mě osobně přišlo ponižující a nechlubila bych se tím.Ale to je věc názoru,že?Toť vše

  superkarma: 0 05.05.2004, 09:34:16
 3. avatar
  [65] spetulka [*]

  medved:o prestavkach tam nejsou-prevlikaji si kostymky-pritom to je ta doba,kdy by tam mely prostor.Jenze zas by na ne nikdo nekoukal-i ti chlapi daji prednost pivu

  superkarma: 0 03.05.2004, 10:18:12
 4. avatar
  [64] medved [*]

  tak v Pa na hokeji jsem se obcas na ty slavne holky s chlupama jukla, abych zjistila jake ze to predvadeji zazraky...ale nic moc jsem nevykoukala ...prestavky v hokeji trvaji par vterin, urcite do minuty...nez zvednou chlupy, uz je konec a sedaji si na schody ...o prestavkach mezi tretinama tam nebyly nebo jsem je aspon nevidela...proste v hokeji na to neni misto a nejak jsem nepostrehla, ze by je nekdo nejak pozoroval...i ten potlesk pri zahajeni kde meli vystoupeni cca 3 minuty na lede byl velmi, VELMI vlazny...no ale mozna to bylo tim,ze tleskali jen chlapi

  superkarma: 0 03.05.2004, 09:38:13
 5. avatar
  [62] lightblue [*]

  spetulka: no protože zase tak úžasně krásný postavy nemaj ale to je jedno, nechci tu zas vyprovokovat nějakou diskuzi.

  superkarma: 0 03.05.2004, 08:57:46
 6. avatar
  [61] spetulka [*]

  Suntel: taky jsem na to myslela a říkala jsem si,že bych tam moc chtěla být místo nich,aby na mě taky všichni chlapi slintali

  superkarma: 0 03.05.2004, 08:49:18
 7. avatar
  [60] lightblue [*]

  Koukám, že se to tu ještě přes víkend pěkně rozjelo. Zrovna včera u hokeje jsem si říkala, jak jsem ošklivá, když jsem se na ně podívala

  superkarma: 0 03.05.2004, 08:44:25
 8. avatar
  [59] Lotka [*]

  *Kotě*: třásně se dají koupit

  superkarma: 0 02.05.2004, 07:25:44
 9. avatar
  [58] *Kotě* [*]

  Lotka: Jó, to mě nikde nenaučí, to mám totiž geneticky daný, víš? Nemůžu si pomoct! Zvlášť když vidím roztleskávačku a ty třásně!

  superkarma: 0 01.05.2004, 20:23:30
 10. avatar
  [57] Lotka [*]

  Jóooo, a odnaučila se tam závidět a pomlouvat ostatní

  superkarma: 0 01.05.2004, 19:55:07
 11. avatar
  [56] Lotka [*]

  *Kotě*: co kdybys místo tleskání šla do kurzu na zvýšení sebevědomí, ukázala jim, jak jsi sečtělá a chytrá a konečně se naučila mít ráda sama sebe?

  superkarma: 0 01.05.2004, 19:54:30
 12. avatar
  [55] *Kotě* [*]

  Vivian: Dyť sem to napsala předem, né? To víš, že závidím, co já bych za to dala, moct mít ty třásně na rukách a poskakovat tam na schodech!

  superkarma: 0 01.05.2004, 19:52:12
 13. avatar
  [54] Lotka [*]

  *Kotě*: nemusím být ani rozstleskávačka, aby o mě holky s nízkým sebevědomím rozhlašovaly, že jsem k**a atd... na tohle jsem i já už zvyklá a myslím si, že takové nesebevědomé holky by daly všechno za to, aby se jim taky aspoň chvíli takhle říkalo

  superkarma: 0 01.05.2004, 19:14:30
 14. avatar
  [53] Vivian [*]

  *Kotě*: závidíš to jsi ani nemusela psát, že jsi hnusná a žárlivá. Roztleskávání je velké poslání a obrovská dřina, a holky jsou určitě talentované a inteligentní - na takové tleskání musí mít člověk mozek! - a žárlivé obludky, jako jsi ty, o nich akorát rozšiřují pomluvy, protože mají strach, že jim jejich chlap zdrhne s jednou z těch krásavic inteligentních

  superkarma: 0 01.05.2004, 18:53:32
 15. avatar
  [52] *Kotě* [*]

  Předem svého příspěvku bych ráda podotkla, že jsem ošklivá a žárlivá a roztleskávačky již tedy nemusí můj příspěvek coby irelevantní číst.

  Já jsem měla to "štěstí", že jsem se poznala se "skutečnýma" roztleskávačkama, neboť jsem v USA studovala na univerzitě, která dodržovala snad všechny tradice, které si tak můžete s americkými školami spojovat. Takže jsme samozřejmě měli mužstvo amerického fotbalu a okolo jeho zápasů (které se na domácí půdě odehrávaly vždycky tak dva za semestr) se odehrávaly nesčetné akce, párty a tanečky, včetně tzv. Homecoming (1. hry týmu na domácí půdě), což je obrovská slavnost, pochoduje tam kapela a volí se král a královna... Takže roztleskávačky jsme samozřejmě měli, bylo jich asi 15 (naše škola měla 700 studentů, z toho 200 holek). Byly to samozřejmě velice atraktivní dívky, snad všechny byly blondýnky. Bylo hrozně prestižní se stát roztleskávačkou, uchazečky musely absolvovat ponižující konkurzy a potom je většina ostatních holek záviděla a strašlivě pomlouvala, jaké že jsou to k***y, které spí s hráči a tak... a další rok samy šupajdily na konkurz... a tak furt dokola.

  Osobně musím říct, že mi snad nic nepřipadalo více ponižující a nedůstojné ženy než toto a že mi ty holky přišly jako hloupé husy, ostatně tak byly brány i samotnými hráči, jimž "roztleskávaly". Byly profesory protežovány ve studiu, aby mohly trénovat své "sestavy" a jezdit s hráči po zápasech, družily se jen mezi sebou... bylo to celé divné.

  Takže v USA by se vlastně ty dvě cheerleaderky, které tu statečně promluvily, cítily velice dobře: splnil by se jim totiž jejich sen, všechny holky by jim záviděly a ony by ostatním holkám přebíraly kluky. Proto radím: holky, tady nemáte perspektivu, nikdo vás zjevně nežere a ostatní holky vám nezávidí. Emigrujte do USA!

  superkarma: 0 01.05.2004, 03:41:34
 16. avatar
  [51] Drahuška [*]

  Vivian: moje řeč, obvzláště, pokud jich tam je celých 10 kousků (v Ostravě).

  superkarma: 0 30.04.2004, 18:13:52
 17. avatar
  [50] Vivian [*]

  Drahuška: jéje, a která práce není dřina?
  Mě to taky tak trošku připomělo moje "školková" léta
  "Já sem krásná princezna a když se ti nelíbím, tak seš hnusná!"

  Jak říkám, nic proti holkám, jen nechápu smysl... Hokej sice nějak moc neprožívám (akorát mi teda teď nedá spát ten čurbes ze Sazka Areny), ale správnou atmosféru podle mě vytvořej jedině nadržení a rozvášnění fandové (kteří si v zápalu boje nějakých hopsalek s mávátkama sotva všimnou...)

  superkarma: 0 30.04.2004, 18:08:26
 18. avatar
  [49] Drahuška [*]

  Vivian: vysvětlení od tleskaček nečekej, ony jen pláčou, jaká je to dřina. V poslední debatě na toto téma mě také nepřesvědčily o účelnosti a praktičnosti svého "sportu".
  Suntel: "dětský kecy" od dětí jsou pochopitelné.

  superkarma: 0 30.04.2004, 17:48:49
 19. avatar
  [48] Drahuška [*]

  Nemyslím si, že pravou hokejovou atmosféru zajistí několik třepetavých bambulí.

  Lu-Lu: dej si pozor, ať na tebe někdo "lačně" neskočí v temném parku, když na to tak dřeš.

  superkarma: 0 30.04.2004, 17:21:18
 20. avatar
  [47] houserop [*]

  Tak nevim kde ted jsem...
  Jsem zenska a na peknou zenskou se rada podivam. Kdyz pekne tancuje, je pekne oblecene, usmiva se a jeste je pauza, tak se podivam velmi rada. A ten muj se take rad diva a protoze znam jeho vkus, tak mu jeste rikam, na tu se nedivej, ta schovava speky, tamta je pekna...
  Ale roztleskavacky a hokej? Ne, ne, ne! Mne se to proste k sobe nehodi. Kdyz roztleskavacky, tak delsi prestavky a nejaka plocha, na kterou by mohly vybehnout - viz. basket, softball apod. Ale roztleskavacky k hokeji na schodech? Polonahe v hale s ledem? Vzdyt to je jak kdybyste chlapy u hokeje nutily pit michane napoje jenom protoze jsou dobre, pekne vypadaji a piji se plazich Karibiku...
  A ted do me! Schvalne, ktera strana bude jeste v patek po ctvrte hodine aktivnejsi

  superkarma: 0 30.04.2004, 16:09:13
 21. avatar
  [45] Petronilka [*]

  Uff, tak jsem se prokousala celou diskuzí. Musím říct, že podle mě tam holky nejsou vůbec na závadu. Jejich vystoupení mají šťávu a rozhodně je na co se dívat. Nahnala bych tam povině celý svůj taneční oddíl, aby viděl jak se má člověk tvářit při vystoupení. Holkám fandím a určitě dělají nám všem dobrou vizitku.

  superkarma: 0 30.04.2004, 14:34:49
 22. avatar
  [44] Charmed [*]

  Krize: Proč by ten můj měl být divný? A jak jsi na něj vůbec přišel??? O něm jsem tu nepsala ani slovo???

  Psala jsem o tom, že roztleskávačky k hokeji moc nepatří, za to fanouškové ano a věř mi, že z ledu si roztleskávaček moc nevšímáš a jsou pro tebe, jako hráče, důležitější fanoušci, kteří ti dokáží vytvořit patřičnou atmosféru... to ty holky neumí... bohužel

  superkarma: 0 30.04.2004, 14:23:49

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [43] Suzanne [*]

  Všichni muži se na nás usmívají, pokřikují, dávájí s námi do řeči nebo jen tak lačně koukají...
  ...já šla tuhle kolem výkopu s dělníky a zažila jsem to samé

  superkarma: 0 30.04.2004, 14:08:24
 2. avatar
  [42] lightblue [*]

  Tak se s vámi vy ošklivé holky loučím, mám 0,5 dne dovču pa paá

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:18:09
 3. avatar
  [41] lightblue [*]

  Hlavně jde o to, že v nich chlap vidí jen to ženství a použití na jednu noc, ne žádný trvalý vztah. Proč jsou všude holky, který se zrovna neusmívaj představovaný jako histerky a já nevím co, to je děsný sebevědomí. Tady něco hrozně smrdí

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:14:55
 4. avatar
  [40] lightblue [*]

  spetulka: no já osobně vodím chlapa na řetězu a co vy?

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:13:04
 5. avatar
  [39] spetulka [*]

  medved:Asi tak-jsou tam trochu jak dobytčata na trhu a vůbec nejde o to,jak tvrdě makaly v posilovně,ale jak málo toho mají na sobě.Taky moc nechápu to chlubení se tím

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:12:54
 6. avatar
  [38] spetulka [*]

  Suntel,Vivian,Ťapina:nezbývá mi než souhlasit,obzvlášť potom,co se vyjádřily Zuzka-cheerleader a LU-LU.Předvedly se opravdu v tom nejlepším-jen proto,že je na hokeji považujem za zbytečný,jsme všechny ošklivý a chlapa si držíme jen tím,že je zavřenej doma v izolaci,protože kdyby se podíval na jinou,tak nám uteče,že?Mě osobně jsou roztleskávačky úplně lhostejné,na hokeji jsem je víceméně nepostřehla-atmosféru pro mě dělalo něco úplně jinýho než 20poskakujících holek.

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:11:30
 7. avatar
  [37] medved [*]

  tak nejak jsem z reakci rozteskavacek pochopila, ze jim nevadi, ba dokonce jim lahodi to, ze jsou tam jak maso na prodej a chlapi nad nima slintaji ..verim, ze tvrde makaji, ale i kdyby tam jen staly tak, tak to splni ucel
  me osobne by tohle okukovani dost vadilo a rozhodne bych se tim nikde nechvalila

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:06:46
 8. avatar
  [36] lightblue [*]

  Vivian: no hlavně nechápu, proč si většina holek myslí, že se na ně ošklivé holky dívají příšerným pohledem, nebo ty hezké je ignorují, protože ony jsou tak krásné, že my závidíme?! Ach jo, přijde mi to jako dětský kecy, že to tak musím napsat. Už jsem z toho nějak vyrostla. Je to dobře že povzbuzují publikum, nebo že vlastně vytvářejí určitý program během přestávek, ale prosím bez zbytečných řečí o závisti a pohledech ošklivých holek. Jednak si myslím, že žádná holka není ošklivá, a chlap taky ne, už tohle je špatná věta.

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:06:27
 9. avatar
  [35] Vivian [*]

  s třásničkama na svých mužných ozdobách

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:05:41
 10. avatar
  [34] Vivian [*]

  Ťapina: ba jo, mohli by tam poskakovat nahatý svalovci

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:04:06
 11. avatar
  [33] Vivian [*]

  Suntel: vždyť jo, ať se chlapi koukaj... my se taky koukáme Nejsem žárlivá. Je to o důvěře.

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:02:37
 12. avatar
  [32] Ťapina [*]

  Tady se nějak počítá s tím, že na hokej budou chodit jenom chlapi, ne? Protože řekněte mi nezaujatě, holky roztleskávačky, fakt si myslíte, že se na vás chlapi usmívají proto, že oceňují vaše nadřené umění? Mělo by tam být i něco pro nás ženské, ne?

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:02:17
 13. avatar
  [31] lightblue [*]

  Vivian: mě teda osobně nějak nevadí, když se můj podívá na jinou hoĺku, to je konckonců normální, já se taky podívám na chlapa na ulici, ale ne nějaký civění. Proto nemám ráda tyhle řeči o tom, abysme se náhodou nebáli, že se do nich náš zakouká. To jsou ty chlapský řeči. Bože copak musí být mezi chlapem a ženskou jenom sex, nebo pořád něco takovýho

  superkarma: 0 30.04.2004, 13:01:12
 14. avatar
  [30] Vivian [*]

  Suntel: holky roztleskávačky mají nejspíš pocit, že se do nich navážíme proto, že jsme hnusné a zapšklé a máme strach, aby se do nich nezakoukali naši přítulové
  Já strach nemám. Jsem hezká holka a jirka na hokej nechodí (hrát jo, koukat ne), a já sama se na hezkou ženskou taky ráda podívám Jen mi uniká smysl jejich práce, nic víc. Když mi to někdo polopatě vysvětlí, budu jen ráda

  superkarma: 0 30.04.2004, 12:59:23
 15. avatar
  [29] lightblue [*]

  Vivian: pro podporu atmosféry

  superkarma: 0 30.04.2004, 12:59:16
 16. avatar
  [28] Vivian [*]

  Já mám pocit, že musíme mít všechno, co vidíme na Západě... pro mě osobně to nějak postrádá smysl. Proč tam ty holky jsou? Aby se chlapi mohli podívat na pěkný kočičky? No to je ale krásný poslání

  superkarma: 0 30.04.2004, 12:57:01
 17. avatar
  [27] lightblue [*]

  Mě se líbí ta věta - krásné ženy nás ignorují a ošklivé vraždí pohledem.... ježiš marjá, vždyť se tu nikdo nebaví o nějaké konkurenci mezi ženami, ale o tom, jestli se to k hokeji hodí. Mě osobně ne, ale na tom přeci nezáleží. Já oceňuji vaši píli a to že se na to nadřete. To přeci nikdo neříká, že ne. Ale nemám ráda takové to kritizování, že když ženy závidějí tak buď ignorují, ale vraždí pohledem I já dokážu říct druhý holce, že jí to sluší - ne všechny jsme stejný to u vás asi panuje velký sebevědomí, když tohle dokážete říct.

  superkarma: 0 30.04.2004, 12:55:08
 18. avatar
  [18] lightblue [*]

  Zuzka-cheerleader: nejde o to ocenění, tak jsem to třeba já nemyslela, Já to myslela tak, že se mi roztleskávačky hodí třeba na basketball nebo americký fotbal, ale ne hokej. Možná je to pro to, že to vidím poprvé.

  superkarma: 0 30.04.2004, 12:03:52
 19. avatar
  [16] Gabi [*]

  Tak dneska to dobré skóre: "Krize + roztleskávačka" : "ostaní čtenářky Ženy-IN"

  superkarma: 0 30.04.2004, 11:53:59
 20. avatar
  [14] lightblue [*]

  Charmed:

  superkarma: 0 30.04.2004, 11:01:24
 21. avatar
  [13] Charmed [*]

  Krize: Použiji tvoje dnešní slova... Krize: Ty ses ale hloupý fanoušek... roztleskávačky k hokeji nepatří, atmosféru dělají fanoušci a to, jak jejich mužstvo (ženstvo) hraje, ne nějaké holky, co v určeném čase se snaží nějak pozvednout atmosféru něčeho, co už samo o sobě svou atmosféru má... nehledě na to, že pokud jsou teďka na MS, když hrají naši, že asi moc slyšet nejsou.... ale je pravda, že se na ně chlapíci dívají, když zrovna na ledě nic k vidění není... pokud by se ovšem na hojek chodilo kvůli roztleskávačkám a ne hokeji samotném, tož to pak jo .

  A říkám, že roztleskávačky k hokeji nepatří, pro mě byli důležitěšjí fanoučci a jimy vytvořená atmosféra a ne ony

  superkarma: 0 30.04.2004, 11:00:34
 22. avatar
  [12] lightblue [*]

  Krize: vzhledem k tomu, že můj si čte u hokeje noviny, tak to nehrozí

  superkarma: 0 30.04.2004, 10:53:54
 23. avatar
  [10] lightblue [*]

  Koukám, že se tenhle článek moc nechytá. Možná by se tu měli objevit nějaký chlapy

  superkarma: 0 30.04.2004, 10:41:44
 24. avatar
  [9] spetulka [*]

  taky bych se minula bez roztleskavacek-rozhodne prinosnejsi a lepsi jsou lvicci Tomici-ti jsou fakt uzasni.A atmosferu rozhodne dvacet holek v mini-obleccich nedela,dela ji publikum a skely hokej-nic dalsiho uz k tomu neni potreba

  superkarma: 0 30.04.2004, 10:37:49
 25. avatar
  [8] lightblue [*]

  Gabi: tak nějak

  superkarma: 0 30.04.2004, 10:37:09
 26. avatar
  [7] Gabi [*]

  Myslím, že roztleskávačky celkem nikoho nezajímají. Už kdysi tady byl o těch eurotelských článeček ...
  Vivian: taky bydlím poblíž Sazka Areny, zavřené celé okolí, narvané metro a na každém rohu policajt

  superkarma: 0 30.04.2004, 10:35:23
 27. avatar
  [6] Agátka [*]

  Myslím, že by mi ty holky u hokeje nechyběly.

  superkarma: 0 30.04.2004, 10:24:05
 28. avatar
  [5] lightblue [*]

  Mě osobně jsou roztleskávačky ukradený. Atmosféru hlavně dělá publikum a ne 10 nějakých mávacích holek. Je to sice hezký, ale mě přijde, že se to k hokeji nehodí. Myslím, že super atmosféra už je tu jen proto, že to mistrovství se koná u nás.

  superkarma: 0 30.04.2004, 10:11:34
 29. avatar
  [2] aninas [*]

  Kdyz mame takovou svetovou halu, jde o nase svetove mistrovstvi, tak nemuzeme zaostat proti svetu pozadu v tom, ze bychom nemeli svoje roztleskavacky, ne?

  superkarma: 0 30.04.2004, 01:31:37
 30. avatar
  [1] Vivian [*]

  Bydlím poblíž Sazka Areny, od jisté doby je tady strašnej brajgl, a tak vím, že už "to" začalo. Myslím, že tyhle fanoušky fakt nikdo povbuzovat nemusí

  superkarma: 0 30.04.2004, 00:22:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme