Milé a milí soutěžící!

 

Je to tu! Skončila Velká letní soutěž. Přišel čas vyhodnocovat, bilancovat a gratulovat.

První týden byl ze všech soutěžních ten nejpovedenější. Byl velmi akční. Nastal pěkný šrumec, všichni se zpočátku snažili získat maximum bodů. Okoukáním hry a zjištěním všech možností se někteří uchýlili k trvalému refreshování (což nebyla nejlepší cesta), jiní vsadili na aktivitu vůči redakci. Záleželo hodně na tom, jestli jste chtěli dosáhnout na 15 000,-, na mixér nebo na mobil.

 

My jsme pozorně vaši aktivitu monitorovali a po skončení soutěže ji zkoumali ještě pečlivěji. To proto, aby se výhercem stal opravdu ten, kdo hrál fair play. Však vy nejlépe víte, kdo jak na magazínu naháněl body za každou cenu. Řada příspěvků do diskuzí by se dala nazvat „nic mě nezajímá, jen sbírám body VLS“.

 

Jsme velmi rádi, že i po skončení soutěže nás navštěvujete, povídáte si a píšete nám. Máme z Vašich dopisů vždycky velkou radost.

 

A teď už k tomu nejdůležitějšímu! Kdo získal hlavní výhru? Kdo se stal absolutním vítězem?

Zopakujme si, co jste museli splnit, pokud jste chtěli získat los pro losování absolutního vítěze:

 

Kategorie absolutní vítěz:

Absolutním vítězem se můžete stát, pokud přivedete během trvání soutěže aspoň jednoho nového uživatele nebo jste u nás déle než půl roku.

Pro vyhodnocení absolutního vítěze platí: za každý týden u nás 1 los. Čím více týdnů, tím více losů a tudíž i větší šance vyhrát.
Pro získání jednoho losu je třeba:
V hodinovce získat za týden aspoň 600 bodů
otevřít alespoň 10 článků denně (150 bodů) v jednom týdnu
v rámci trvání celé soutěže přivést alespoň jednoho nového aktivního uživatele nebo u nás být déle než půl roku a být aktivní vůči redakci: zúčastnit se aspoň 2 soutěží, jednou kvízu a jedné hry piškvorky nebo samolodě (samolodě se započítají, pokud jsou zahrány pod 50 bodů).

 

Losů bylo celkem 516.  

 

Šťastná Richardova ruka vylosovala z osudí los s číslem 376. A ten patří uživatelce s nickem SEPY!

Sepy získává 15 000 korun!

 

Vy, co čekáte doma s pytlem ořechů, až je budete moci konečně rozmixovat novým mixérem nebo se těšíte na novou žehličku, je toto chvíle pro Vás!

Je tu kategorie celkově největší počet bodů!
Dne 4.8.2006 došlo ke změně pravidel.
Body za první přečtení článku byly jen v den vydání článku (popř. novinky). Byl zakázán refresh a podobné nestandardní chování se zpětnou platností ke dni zahájení soutěže.

 

Po prostudování chování na magazínu všech prvních deseti nejúspěšnějších v celkovém počtu získaných bodů jsme se rozhodli udělit tuto cenu na doporučení programátora až MartiněC.

Nasbírala 91528 bodů.     

MartinaC získává žehličku nebo mixér!
Gratulujeme!

 

 

Poslední kategorií, která je našemu srdci nejbližší, je největší aktivka vůči redakci. Tedy ta, jejíž nick je nám dobře znám, protože taková aktivka s námi často komunikuje. A k ještě lepší komunikaci získá nyní jako odměnu nový mobilní telefon!

Kategorie největší aktivka vůči redakci

Nový mobilní telefon si vybojoval nick edith1975 s 18398 body!

 

 

Všem výhercům ještě jednou moc gratulujeme a připomínáme, že proti rozhodnutí o vítězích není odvolání :-).

 

Z chyb jsme se poučili a tak se už v listopadu můžete těšit na zbrusu novou velikananánskou soutěž! Těšíte se, že?  

 

 

 

 

 

 

 

Reklama