Kniha Bena Brookse Lolito šokuje svou otevřeností, baví popisem života nadržených teenagerů a vzrušuje popisem divokých milostných scén. Vy jste měli možnost výhrát jednu z pěti knih Bena Brookse Lolito a my se nyní podíváme, kdo si zpříjemní podzimní večer velmi zajímavým čtením.

Když si patnáctiletej kluk nabrnkne čtyřicetiletou ženskou a jejich vztah přeroste z chatu do postele, začnou se dít věci. Pletou se do toho jeho rodiče, její manžel, a pak to začne zajímat dokonce i policii. Proboha proč? To už si dneska nemůžou dva lidi úplně v klidu užít trochu toho sexuálního potěšení? Nešlo jim o nic jiného, než že on zapomene na rozchod se spolužačkou a ona na nespokojený život v manželství. A teď je z toho skandál v celé Anglii jenom proto, že ona je učitelka. Ale vždyť to je přece v pořádku, ne? Naučí ho něco poloh a praktik, takže si svou učitelskou povinnost splní!

Teprve 19letý autor Ben Brooks za svou knihu získal v roce 2015 prestižní ocenění Somerset Maugham Award, které je ve Velké Británii každoročně udělováno nejlepším mladým spisovatelům do 35 let.

A kdo se tedy může těšit na velmi zajímavé počteníčko?

sd

Výherci knihy Lolito jsou:

  • Mirka Šecová
  • Kateřina Cebáková
  • Andrea Vrtalová
  • Martina Blašková
  • Sylva Tomková

Výhercům moc gratulejeme a doufáme, že se kniha bude líbit.

 

Reklama