Děkuju za bouřlivou účast v naší rychlosoutěži, milé ženy-in :).

Tak na úvod - já netuším, co v té krabici je, jak už jsem řekla, správná odpověď neexistuje :).

A teď už odpovědi, které jsem vybrala do slosování:

Rozhodně nás "odhalila" dex:  No já bych každopádně velmi podezřelou krabici ležící na nějakém osamělém místě raději neotvírala... Jistě to tuší i redakce, a tak se pod maskou soutěže snaží ze čtenářů dostat, co by v ní tak vlastně všechno mohlo být.

Zaujala také Salazarka Zmijozelová: krabice bílá do který vlezla moje kočka a můj kocour ji zavřel a nyní ji hodla vyexpedovat zpátky na Sibiř, bo mu ta chlupatá koule zase vyžrala všechnu omáčku z Kitekat sáčku....to je přece jasný jak facka!

Takovouhle krabici by bylo v našem světě potřeba - Mishaak: Je to krabice splněných přání. Každý kdo ji otevře, tak v ní najde přesně to, co si vždy z celého srdce přál a o čem vždy nejvíce snil. Ale pozor, pokud ji otevře člověk chamtivý, prolhaný a nečestný, nenalezne v krabici vůbec nic.

Tahle odpověď pobavila - Sepy: No, sice tam je napsáno čerstvé máslo, ale sobi jsou mazaní, že by se tam jeden schoval a čekal na vhodnou příležitost, aby nás sežral?

A tahle mě trochu vytočila :) - Zdeňka U.: To je IVANA - Instantní VÁnoční NÁlada. Já jí mám dost, ale potkala jsem na ulici lidi i se třemi krabicemi. Krásné Vánoce všem.

Že by to bylo ono? - barkl2: Nenabízíme žádné náhražky,žádný margarín, ale metrák pravého čerstvého másla :-)

Ups, a už se to provalilo - olafka: Ivano, vy jste do té krabice zavřela letošní zimu   okamžitě, ale okamžitě jí osvoboďte, protože jedeme na hory a plazení se po hliněných svazích mě fakt nebere. A taky nerada plácám hněduláka.

Stručné ale úderné - Pavlačková: Dárek na čekané.

Velmi české - Laura.xy: ČERSTVÉ MÁSLO S PROŠLOU LHŮTOU SPOTŘEBY ???

A zajímavé - karymary: To je nový druh másla - máslo politické. Nevyrábí se ani z mléka, ani z rostlinného oleje, ani z ničeho podobného. Vyvěrá z hlav našich politiků. Oni si totiž řekli - když máslo, tak pro všechny a zadarmo! My ho máme dost. No a jeden vzoreček takového másla se dostal i do redakce ženy-in a ona nám ho chtěla ukázat, abychom věděly o co jde, až se začne hromadně rozdávat. Politici už ho vyrobili dostatečné množství, nebojte se, na všechny se určitě dostane.

A která z vybraných účastnic vyhrává Aloe Vera Gel? Pavlačková!

Vítězce gratulujeme a všem přejeme krásné a veselé Vánoce!

Reklama