O víkendu proběhlo finále soutěže Miss Full of Beauty, jejímž mediálním partnerem byl i náš magazín. Zástupkyně šéfredaktora Klára Wimmerová zasedla v porotě a dnes ráno nám všem v redakci poslala odkaz na fotku, díky níž jsme konečně zjistili, co je Klára zač!

Během posledních prezidentských voleb byla Klára horlivou agitátorkou kandidáta Karla Schwarzenberga, dokonce se na facebooku chlubila fotografií, na níž byl obří transparent na podporu Karla, který s manželem vyvěsili z balkonu jejich domu... jak se ale zdá, Klára chytře převlékla kabát a v sobotu zasedla v porotě vedle „první dcery“, dcery současného prezidenta, Kateřiny Zemanové.

A jelikož bulvár má vždycky pravdu, nemáme ani my ten nejmenší důvod pochybovat o tom, co se v něm o Kláře píše. Pod fotkou, na níž sedí Klára vedle krásné Kate, je totiž napsáno: Kate seděla v hledišti obklopena kamarádkami!

klara a kateKate Zemanová uprostřed, Klára vpravo, vlevo ředitelka soutěže, Nina Młynarczyková

A my se ptáme: Jak to tedy je, Kláro???

Zdroj: blesk.cz, foto: http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/304925/kate-znovu-pristizena-podruhe-se-stejnym-chlapcem-nova-laska?foto=3

P. S.: Můžete se samozřejmě těšit na reportáž z finálového večera Full of Beauty, kterou pro vás chystáme už zítra!

Reklama