Novinky

Kdo ukázal nová prsa?

Některé celebrity se ukáží s bujným dekoltem a zatvrzele tvrdí, že na žádné plastice nebyly. Naopak některé to klidně přiznají a rády se s novými pěknými prsy pochlubí. Co je lepší – zapírat nebo to normálně přiznat?

edsdd

Moderátorka Snídaně s Novou i Evropy 2 a také loňské talentové soutěže SuperStar Zorka Hejdová (dříve Kepková) si nechala zhruba o dvě čísla zvětšit prsa. Půvabná 23letá blondýnka zatoužila po výraznějším dekoltu, který ještě podtrhne její ženskost. Mladou moderátorku mj. přesvědčily informace od lékařů, že silikonové implantáty nemají vliv na budoucí těhotenství či kojení, čehož se nejvíce obávala. Na základě osobních doporučení i referencí si mezi plastickými chirurgy zvolila jednoho z vedoucích lékařů Perfect Clinic - Zdeňka Prose. Se svým novým vzhledem je velmi spokojená a jak sama říká: „Překvapilo mě, jak hladký je průběh rekonvalescence. Nemám téměř žádná omezení. Po operaci to samozřejmě bolí, ale nic co by nešlo vydržet a výsledek stojí za to!“

„U mě nečekejte komplex v dospívání. Netrápila jsem se, že mám malá prsa, i když jsem je měla. Spíš mi vadily ty úplně obyčejné ženské věci, kdy si koupíte krásné šaty s výstřihem a pak zjistíte, že dekolt na vás vůbec nevypadá tak, jak jste obdivovala v časopise. Jde o to cítit se hezky žensky. A proč si pomáhat push-upkou, když žijeme v moderní době, kdy je možnost pomoci si běžnou plastickou operací. Když jsem viděla, kolik žen se vystřídalo v Perfect Clinic v ordinaci ve chvíli, kdy jsem tam byla já na konzultaci, nabyla jsem dojmu, že je to dneska tak přirozené rozhodnutí nechat si vylepšit prsa, že není zač se stydět, popisovala Zorka ještě před operací.

dwefwe

Moderátorka toužila po větším poprsí, které bude zároveň vypadat přirozeně. O přesné velikosti nepřemýšlela. „Naivně jsem si myslela, že se prsa dělí na jedničky, dvojky, trojky…a až na konzultaci jsem zjistila, že velikostí implantátů je strašně moc. Takže jsme s panem doktorem Prosem probrali možnosti a dohodli se, že to budou zhruba trojky, ale konkrétní výběr jsem ponechala na něm,“ shrnula Zorka.

„U pacientky jsme zvolili kulaté implantáty velikosti 330 mililitrů, střední profil, od top značky Natrelle. Zorka měla dostatek vlastní tkáně a v takových případech kulatý implantát, pokud jej vkládáme pod sval, vypadá velmi přirozeně a navíc hezky doplní dekolt,“ konstatoval lékař Zdeněk Pros.

Zorka práci i přístup operatéra velmi chválí: „Pan doktor mi nakonec vložil ještě větší implantát, než jsme se původně domlouvali, ale ukázalo se, že přesně ví, co dělá. Tedy že spíše než o konkrétní velikosti je to o tom, že každá žena má zcela individuální proporce,“ uvedla moderátorka.

Po třech týdnech k moři
Zorka byla sama překvapená, jak rychle si na nové poprsí zvykla. „Když je to změna k lepšímu, tak si žena zvykne rychle. Cítím se skvěle,“ popisuje dlouhovlasá blondýnka jen pár týdnů po operaci. Také manžel Zorky, moderátor televize Óčko Míra Hejda, je s výsledkem operace velmi spokojený. Když se o Zorčině záměru podstoupit operaci prsou dověděl, sice svou ženu nejprve jako správný chlap ujistil, že ji miluje takovou, jaká je, ale vzápětí ho bavilo vybírat podle fotek na webu Perfect Clinic prsa, která by se k jeho drahé polovičce hodila nejvíce. A co říká po operaci? „Moc se mi to na pohled líbí, prsa vypadají skvěle a velmi přirozeně. Jen jsem ještě neměl příležitost se tak brzy po zákroku s nimi blíž skamarádit, tak na to se těším. Už jsem ale při společném focení u Lenky Hatašové mohl vyzkoušet, že mám plné dlaně dojmů, “ usmívá se.

sqsw

I když od operace uplynou jen tři týdny, pár plánuje dovolenou u moře a Zorka nákup nových plavek bez kostic a vycpávek. „Obávala jsem se, zda budu té cesty schopna, ale pan doktor mě ujistil, že mohu jet, jen se musím šetřit. Je to taková cestovní poznávací dovolená, jedeme obytným karavanem, ale prý ani to není riziko,“ shrnuje Zorka. Podle plastického chirurga Prose cestování nevadí, pokud se pacientka cítí dobře. „Především je důležité, aby Zorka nenamáhala prsní svaly, tedy zatím nesmí plavat, potápět se ani jinak sportovat. Také je důležité chránit jizvy před slunečním zářením,“ konstatoval lékař z Perfect Clinic.

Zorku Hejdovou znají lidé především z profesní roviny, tedy jako moderátorku. Ovšem není to tak dávno, kdy se její manžel, tehdy ještě jako dlouhodobý přítel, postaral také o zviditelnění čistě soukromé. V přímém televizním přenosu, tedy na konci vysílání jednoho z dílů Snídaně s Novou, ji totiž požádal o ruku. Loňská svatba sympatického páru ale proběhla zcela v soukromí.

xsds

Zdroj:Tisková zpráva

   
20.06.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [42] Dudlajlama [*]

  gerda — #41 Sml16

  Marketa Fialova se mi libi ze soucasnych hlasatelek asi nejvicSml67

  superkarma: 0 23.06.2014, 17:18:48
 2. avatar
  [41] gerda [*]

  Dudlajlama — #38 holt neví co s rukama, kdyby seděla za pultíkem, tak by zas skládala a překládala papíry.Sml30 Anebo ty ruce neudrží, při současném trendu vychrtlosti by nebylo ani divu, kdyby jí chyběla síla.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #42
  superkarma: 0 23.06.2014, 05:31:20
 3. avatar
  [40] gerda [*]

  kobližka — #30 Dudlajlama — #29 zrovna včera jsem zahlédla novou čitatelku zpráv po boku Raye Korantenga. Vypadá jako prefabrikát. Umělá blondýna, čiší z ní chlad. I když se chudák snažila, výsledek mě nepřesvědčil v ničem. Kdyby zprávy četl Pes Filipes, mohly by být určitě zajímavějšíSml52 Mně se třeba líbí Markéta Fialová, ale ta už má podle toho, co jsem četla, taky na kahánku.Sml80 Těžko uvěřit mladé holčině typu oné blondýnky, že čtenému textu i rozumí.Sml15

  superkarma: 0 23.06.2014, 05:28:30
 4. avatar
  [39] kobližka [*]

  Dudlajlama — #38 Pozdravuj maminku Sml33

  superkarma: 0 22.06.2014, 22:20:41
 5. avatar
  [38] Dudlajlama [*]

  kobližka — #37 To machani rukama uz muze v mem pripade omezit nebo zastavit jedine artritidaSml16 a hlasatelka nejsemSml23.

  Na tu machajici slecnu jsem si vzpomnela, protoze se moje mamka ptala(koukaly jsme spolu na zpravy), co ma ta pani s rukou, na to konto si ji vsimla.

  1. na komentář reaguje kobližka — #39
  2. na komentář reaguje gerda — #41
  superkarma: 0 22.06.2014, 22:15:30
 6. avatar
  [37] kobližka [*]

  Dudlajlama — #35 No jo,ty si klidně máchej rukama do libosti,nejsi moderátorka Sml30 (teda doufám Sml58).Tvoje úvaha o samostatném životě ruky mě rozesmála,díky.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #38
  superkarma: 0 22.06.2014, 22:05:15
 7. avatar
  [36] Dudlajlama [*]

  Rikina — #33 To vis, ze je to o reklame. Divim se, proc ji vlastne plasticky doktor potrebuje, kdyz se jim zajemkyne o ten bezny zakrok hrnou v tuctechSml57.

  superkarma: 0 22.06.2014, 22:04:35
 8. avatar
  [35] Dudlajlama [*]

  kobližka — #34 Ja tedy pri reci macham rukama primo strasne, mozna mam nekde italske prapredkySml16. Mne ale hrozi nanejvys prevrzene sklenicky s vinkem na stole(casto).

  Te machajici ruky slecny od pocasi jsem si vsimla, vypadalo to, ze ruka si zije a funguje samostatnym zivotemSml52

  1. na komentář reaguje kobližka — #37
  superkarma: 0 22.06.2014, 22:01:02
 9. avatar
  [34] kobližka [*]

  Dudlajlama — #31 Asi zvyšují,ale nevím proč.Zřejmě je "neskušné" dívat se na staršího moderátora Sml80 Stačí jenom kratičké Počasí...co ta křehoučká moderátorka dělá s rukama,to nepochopím.Proč jednoduše neřekne co je potřeba?Pořád přemýšlím,proč musí dát ruku téměř do pravého úhu a kmitat s ní,jako by jí ani neudržela.Tohle je šílený nešvar a dělá to jedna krasavice za druhou.Alespoň,když už jdou před kameru,měly by absolvovat nějaký kurz nonverbální komunikace!

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #35
  superkarma: 0 22.06.2014, 21:38:17
 10. [33] Rikina [*]

  No a co se týká té moderátorky, to bude barter typu "my tobě nová prsa a ty nám pořádnou reklamu" - proto jsou ty články s několikerým opakováním názvu kliniky a s fotkama všude Sml32

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #36
  superkarma: 0 22.06.2014, 21:05:33
 11. [32] Rikina [*]

  gerda — #28 Taky nechápu ty ambice vydávat tady totéž, co je už všude jinde. Sml80 Skoro bych někdy řekla, že jakákoli snaha o originalitu je zašlápnuta v zárodku, a i kvůli tomu se upustilo od vydávání čtenářských příspěvků. Jenom se proboha nelišit od všech ostatních stránek pro ženy. Napadá mě jeden důvod, proč. Nejsou prachy. Sml57 Tak je levnější mít dva tři lidi, kteří umí hezky kopírovat, a dát jim poloviční mzdu oproti těm, co by psali něco z vlastní hlavy. No, kdo chce kam... Sml80

  superkarma: 2 22.06.2014, 21:02:14
 12. avatar
  [31] Dudlajlama [*]

  kobližka — #30 Ted mi rekni, kde se bere ta povrchnost a jalovost, kdyz v diskuzich si lidi spis stezuji a nelibi se jim to. Nerikej, ze jim ty "kocky" zvysuji sledovanost. Hlasatelka musi na me nejak pusobit, musim ji verit(a rozumet)kazde slovo. Navic je ta vymena hlasatelek v ceskych TV desiva, nez holku poradne zauci, nauci se jakztakz slusne vyslovovat, dodavat nejaky vyraz, je nahrazena mladsim kouskem. V posledni dobe to vypada, ze zrovna treba ucastnice vselijakych miss maji dvere timto smerem otevrene. Nic proti tomu, kdyz jsou vyjimecne dobre, ale at je tedy nechaji v te funci pusobit a starnout.

  1. na komentář reaguje kobližka — #34
  superkarma: 0 22.06.2014, 20:14:00

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] kobližka [*]

  Dudlajlama — #29 Svět se prostě ubírá směrem,který někdy nechápu.U nás je prostě momentálně kult mládí a krásy.Kdo do toho nezapadá,nemá téměř šanci uspět.Svého času byla v TV redaktorka Jana Klusáková,ale zřejmě pro svůj věk byla odejita.Nebyla to žádná silikonová hvězda (v roce 2002 jí byla udělena novinářská cena Ferdinanda Peroutky),něco v hlavě měla,no ale nebyla mladá,krásná sexy....a našlo by se takových víc.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #31
  2. na komentář reaguje gerda — #40
  superkarma: 0 22.06.2014, 19:54:04
 2. avatar
  [29] Dudlajlama [*]

  gerda — #26 Vis co je zajimave, ze tady vidis novou redaktorku ci hlasatelku od nastupu, vetsinou po absolvovani oboru odpovidajici skole, az skoro do odchodu do penze.  Hlasatelky si vetsinou samy zpracovavaji reportaze, zpravy atd. Proste to nejsou jenom ctecky, ktere naberou cert vi odkud bez odpovidajiciho vzdelani, hlavne musi byt mlade a vypadat. Pro me byly hlasatelky stare skoly hvezdy, takova Marta Skarlandtova, Hana Hermankova, Marie Tomsova, Anna Wetlinska atd.

  1. na komentář reaguje kobližka — #30
  2. na komentář reaguje gerda — #40
  superkarma: 0 22.06.2014, 19:39:00
 3. avatar
  [28] gerda [*]

  Klára Křížová — #27 já si prostě pořád nemůžu zvyknout na to, že tady vlastně nic nového ke čtení není. Ale mějte se mnou prosím trpělivost, ještě nějakou dobu a jak se znám, i já se unavím.

  1. na komentář reaguje Rikina — #32
  superkarma: 0 22.06.2014, 19:38:22
 4. [27] Klára Křížová [*]

  Tyhle infromace mají k dispozici včetně fotek všechna vybraná média, je tedy normální, že to pak uveřejní i jinde

  1. na komentář reaguje gerda — #28
  superkarma: 0 22.06.2014, 19:02:52
 5. avatar
  [26] gerda [*]

  Dudlajlama — #25 ano, taky jsem se u toho dobře bavila. Tyhle pipiny jsou dobré akorát k tomu, aby národu předváděly silikony. Jenom je smutné, že zabírají místo těm, kdo mají skutečně něco i v hlavě, ne o čtvrt metru níž.

  1. na komentář reaguje Dudlajlama — #29
  superkarma: 1 22.06.2014, 18:51:25
 6. avatar
  [25] Dudlajlama [*]

  Gerda, je tam u toho i vyzivna diskuze :o)

  http://revue.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A140621_005253_lidicky_ved

  1. na komentář reaguje gerda — #26
  superkarma: 0 22.06.2014, 17:52:36
 7. avatar
  [24] gerda [*]

  gerda — #19 vidím, že své poprsí prodává kde to jde.

  superkarma: 0 22.06.2014, 16:48:44
 8. avatar
  [23] gerda [*]

  a navíc

  http://revue.idnes.cz/zorka-hejdova-ma-nova-prsa-dc0-/lidicky.aspx?c=A140621_005253_lidicky_ved

  to už jste snad přehnali...Sml68

  superkarma: 0 22.06.2014, 16:47:48
 9. avatar
  [22] samecka [*]

  gerda — #21 z toho plyne, že silikonové kozy jsou na prd. To si nepochutnáš...

  superkarma: 0 22.06.2014, 16:00:22
 10. avatar
  [21] gerda [*]

  samecka — #20 já kdysi dostala taky na ochutnání domácí kozí sýr, přírodní a bez příchuti. Dodneška si pamatuju tu nenapodobitelnou jemnou chuť. Ach jo, mít tak farmuSml26 to, co vidím v obchodě, pro mě není. Když už dám peníze, chci mít jistotu, že si pochutnám.

  1. na komentář reaguje samecka — #22
  superkarma: 0 22.06.2014, 14:15:22
 11. avatar
  [20] samecka [*]

  gerda — #19 kozí sýr, óóó, mňam!Sml67 Dostala jsem od spolupracovnice minule luxusní, teď mi přinesla zase s domácím česnekem. Brrr, česnek z dob žlučníkových záchvatů nežeru, bylo mi do breku...Sml57

  1. na komentář reaguje gerda — #21
  superkarma: 0 22.06.2014, 13:53:25
 12. avatar
  [19] gerda [*]

  a nebylo by možné udělat rozhovor s majiteli - chovateli - koz? Myslím, že by to bylo o hodně zajímavější. Jak probíhá den na farmě, recept na výrobky...tohle chápu jako reklamu na kliniku, která se slečně postarala o lepší výstřih, ale upřímně: já ji vůbec neznám a je mi jedno, jak se cítí.Sml80 Taky nechápu, proč to zveřejňuje. Škoda, že se podobně nedají doplnit šedé buňky mozkové.Sml57

  1. na komentář reaguje samecka — #20
  2. na komentář reaguje gerda — #24
  superkarma: 1 22.06.2014, 10:16:13
 13. [18] Klára Křížová [*]

  setury — #13 taky myslím Sml16

  superkarma: 0 21.06.2014, 09:17:03
 14. avatar
  [17] Jindriska8 [*]

  Je to příjemná a milá moderátorka,Snídani s Novou sleduji!Sml16

  superkarma: 0 20.06.2014, 21:15:31
 15. avatar
  [16] Dudlajlama [*]

  Informace zasadniho vyznamuSml24. Taky nechapu tu potrebu manzelskych(i ne)paru se nechavat fotit ala Beckhamovi. Pomalu mi prijde, ze kdo nema fotku, kde partner drzi partnerce kozy, stokrat opakovany zaber, jako ani snad nezilSml57

  superkarma: 2 20.06.2014, 17:12:51
 16. avatar
  [15] vodfon, kolie [*]

  kobližka — #8 máš  pravdu holkaSml16Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 20.06.2014, 15:20:23
 17. avatar
  [14] vodfon, kolie [*]

  cilani — #9 také tuhle paní  neznámSml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 20.06.2014, 15:17:14
 18. [13] setury [*]

  Klára Křížová — #7 snad se jí to splní, pak nebude muset řešit "pozemské" problémy, když je to cesta bez návratu Sml16

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #18
  superkarma: 2 20.06.2014, 15:05:32
 19. [12] Nikar [*]

  Tak jedu k moři, abych  nemohla plavat, zasportovat si ani se vystavovat slunečním paprskůmSml15 to je fakt dovolená, škoda penězSml52 i když, bude moci pak říci, že byla u mořeSml30

  superkarma: 2 20.06.2014, 14:05:49
 20. avatar
  [11] kuty [*]

  tak to je zpráva na kterou jsem fakt dlouho čekalaSml24

  superkarma: 0 20.06.2014, 13:44:08
 21. avatar
  [10] řinka [*]

  Jak jednoduchéSml30přihlásit se na let na Mars,dát si udělat prsa....a ejhle je tu celebrita.Sml80

  superkarma: 3 20.06.2014, 13:39:10
 22. [9] cilani [*]

  Tuhle paní neznám, vidím ji poprvé, tak trochu nechápu, proč by mě měla zaímat velikost její podprdy? Jestli má nebo nemá umělá prsa je mi celkem jedno u kohokoliv.. 

  Klára Křížová — #7 a ty implantáty nejsou překážkou? Tomu moc nevěřím, takže tohle jí asi těžko proslaví..

  1. na komentář reaguje vodfon — #14
  superkarma: 1 20.06.2014, 12:47:40
 23. avatar
  [8] kobližka [*]

  Klára Křížová — #7 Tak to počítám,že se jí asi nepovede....A to má být jako ta zajímavost Sml80.....bez urážky,ale co takhle přestat ukazovat ta umělá prsa (ono tu až ani netáhne)řešit ponožky v sandálech a psát a mluvit o lidech,kteří něco dokázali,nějaké takové to "obyčejné hrdinství".Vždyť je toho myslím dost k napsání.Myslím,že tyhle články prostě píše (nebo odněkud přebírá,to už je fuk) asi ten,koho to samotného především zajímá.

  1. na komentář reaguje vodfon — #15
  superkarma: 7 20.06.2014, 12:09:46
 24. [7] Klára Křížová [*]

  cicinka — #5 Přihlásila se mezi ženy, co chtějí vycestovat na Mars

  1. na komentář reaguje kobližka — #8
  2. na komentář reaguje cilani — #9
  3. na komentář reaguje setury — #13
  superkarma: 0 20.06.2014, 11:54:14
 25. [6] murat [*]

  asi nemá nic jinýho čím by se chlubila. chudinka.Sml80

  superkarma: 2 20.06.2014, 11:52:54
 26. avatar
  [5] cicinka [*]

  Na Snídani nekoukám, neb na to nemám čas a nebo jsem v práci. takže tuto krasavu neznám. A co je mi do jejích prsou. Není zajímavá něčím jiným? Sml28

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #7
  superkarma: 2 20.06.2014, 11:48:12
 27. avatar
  [4] Pajinka [*]

  přemýšlím, koho to zajímá Sml80 projela jsem fotky, na začátku přečetla, kdo to vůbec je ...Sml32

  superkarma: 2 20.06.2014, 11:39:09
 28. [3] hot [*]

  kozy už nám všechny ukázaly, některý i mařeny..tak co dál? třeba video z koloskopickýho vyšetření...i když i to už někteří ukázali....co se dá ještě dál ukazovat? Sml24

  superkarma: 4 20.06.2014, 10:52:59
 29. avatar
  [2] Ivásek [*]

  ach můj bóže, ona se taky nacpe všude a se vším... Sml28 Sml28

  superkarma: 0 20.06.2014, 10:47:55
 30. avatar
  [1] Ferdas [*]

  Sml28

  superkarma: 1 20.06.2014, 10:45:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme