Milá Ženo-in.

Musím se přiznat, že na mě letělo vždycky hodně kluků a kamarádky mi to záviděly, ale po pravdě nebylo závidět co. Doma mi vtloukali do hlavy, abych si našla přítele s tučným kontem a vysokoškolským titulem. Ale po pravdě, je to to nejdůležitější?

Kromě svých nespočetných krátkodobých známostí jsem měla tři dlouhodobé vztahy, ale pořád to nebylo to pravé ořechové a uznejte sami, být s někým, kdo vám nevyhovuje a něco vám na něm vadí, asi byste s ním celý život nevydržela.

Všechny tyto vztahy skončily krachem a já záviděla svým kamarádkám, že mají své miláčky už dlouhé roky a já pořád toho pravého nemůžu najít.

Bylo mi už víc jak 25 – věk kdy už ostatní spolužačky měly, nebo zakládaly rodiny a já jsem byla sama a opuštěná. Ale ne nadarmo se říká, že na každém konci je krásné to, že něco nového začíná.

V době, kdy bych to asi nejméně čekala, jsem potkala svého nynějšího přítele. Byl také sám bez přítelkyně a my si hned padli do oka. Jsme spolu asi rok a je to můj vysněný princ z pohádky. Hezký, hodný, vtipný, inteligentní vysokoškolák a ještě k tomu s tučným kontem a vztahem pro rodinu, co víc si přát.

Nikdy bych tomu nevěřila, že právě já si takového prince na bílém koni najdu. Příští rok plánujeme svatbu i miminko, tak pevně věřím, že nám nebude nic bránit v cestě. Teď mají kamarádky co závidět konečně i mě. Kdo si počká, ten se dočká.

Vaše věrná Žena-in

Hlavními hrdiny románu Sňatky z rozumu byli:

a) Martin Nedobyl a Jan Born

b) Jan Javůrek a Oldřich Kubíček

c) Klára Podzimová a Petr Jelínek

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Milá žienka in,

gratulujem ku krásnemu a zaláskovanému vzťahu !!! Je to tak: Kdo si počká, ten se dočká." Hrozne mi však vadí ľudská závisť... Veľmi by som chcela, aby bol každý spokojný a šťastný... Škoda, že nie som rozprávková čarodejka :-(

Krásny dníček :-)

Reklama